Як подати безкоштовне оголошення в інтернеті.

Безкоштовні дошки оголошень в інтернеті дозволяють розміщувати інформацію про купівлю, продаж та даруванні речей, домашніх тварин, транспортних засобів та об'єктів нерухомості. Раціональніше всього розміщувати однакові оголошення на кількох сайтах - це збільшить ймовірність того, що на них хтось відгукнеться.
Інструкція
1
Якщо ви збираєтеся не купувати, а продавати або дарувати об'єкт, зробіть кілька його якісних фотографій з різних ракурсів. Зменшіть знімки будь-яким графічним редактором до дозволу 640x480. Прослідкуйте, щоб всі файли мали обсяг менше 100 кілобайт. Тоді зображення опиняться сумісними з більшістю електронних дошок оголошень.
2
Відкрийте сайт будь-якої пошукової системи. Введіть наступний рядок: «безкоштовні дошки оголошень без реєстрації». Коли завантажиться сторінка з результатами пошуку, відкрийте їх все в окремих вкладках браузера. Виняток робіть лише для тих ресурсів, користуватися якими можуть лише жителі певних міст (якщо ви самі проживаєте в місті, не збігається з вказаними на сайті). Потім перейдіть на другу сторінку результатів пошуку, після чого продовжуйте відкривати посилання в окремих вкладках, поки їх кількість не складе приблизно 20.
3
На кожній з вкладок перейдіть в режим створення нового оголошення. Для цього знайдіть на сайті електронної дошки посилання «Додати оголошення», «Нове оголошення», «Створити оголошення», і т.п. Повинні завантажитися сторінки з полями введення імені, номера телефону, адреси електронної пошти, основного тексту. На деяких сторінках будуть також присутні кнопки для додавання фотографій. Якщо буде вимагатися попередньо вибрати розділ, виберіть його. Досягніть, щоб форми з полями введення з'явилися на всіх без винятку вкладках. На тих з них, де вказівку розділу проводиться на тій же сторінці, що і заповнення полів, виберіть відповідні пункти спадаючих меню заздалегідь.
4
Для швидкого дублювання даних на всіх дошках одночасно використовуйте буфер обміну. Спочатку заповніть вручну, наприклад, поле «Ім'я». Потім виділіть текст, натисніть Ctrl-C, перейдіть в аналогічне поле в наступній вкладці, після чого натисніть Ctrl-V. Тим же способом скопіюйте текст в поле «Ім'я» на всіх інших вкладках. Потім аналогічним чином продублюйте на всіх вкладках інформацію в інших полях введення.
5
Для вставки кожної з фотографій спочатку натисніть в першій вкладці першу кнопку «Обзор». Виберіть папку, а потім файл зі знімком, після чого натисніть клавішу «Ок». В поле зліва від кнопки «Огляд» з'явиться повний локальний шлях до файлу. Скопіюйте його в буфер, як зазначено вище, а потім помістіть в поля, розташовані зліва від перших кнопок «Обзор» на інших вкладках. Тим же чином вставте і інші знімки. Врахуйте, що деякі з сайтів дозволяють розміщувати разом з оголошенням менше фотографій, ніж інші.
6
Натисніть на кожній з вкладок кнопку «Розмістити оголошення». На одних дошках ви отримаєте посилання на готове оголошення відразу, а на інших доведеться дочекатися модерації. Перевірте свою електронну поштову скриньку - з деяких з сайтів ви автоматично отримаєте оповіщення про успішне розміщення оголошень. Не забувайте також періодично переглядати в своєму ящику папки «Вхідні» і «Спам» - в них можуть надходити відповіді від людей, що зацікавилися вашою пропозицією.