Як поміняти картридж на Canon Pixma. Як поміняти картридж в принтері canon pixma 2140.

Безперебійна робота принтера може бути забезпечена тільки при належному догляді за ним. Однією з профілактичних операцій при обслуговуванні струменевого принтера Canon Pixma є установка системи безперервної подачі чорнила і заміна друкувального картриджа. Для кожної конкретної моделі порядок дій при заміні картриджа може дещо відрізнятися, але загальні принципи однакові.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Ознайомтеся з пристроєм системи безперервної подачі чорнила (СНПЧ), якою обладнаний струменевий принтер. Ця система подає чорнило до друкуючої голівці зі спеціальних резервуарів. СНПЧ включає в себе резервуари для чорнила, а також силіконовий шлейф з картриджами, що не мають традиційного наповнювача. Система подачі чорнила герметична, розрідження в ній вирівнюється надходженням чорнила в картриджі з ємностей.
2
Зніміть панель струминного принтера, на якій є написи. Подденьте викруткою кут панелі і без зусиль підійміть її за край. Зніміть білу обведення, потягнувши її вниз і на себе і звільнивши від засувок. Відкрутіть два гвинти, розташованих в передній частині принтера і три гвинта, наявних ззаду. Тепер від'єднайте бічну панель.
3
Покладіть шлейф системи безперервної подачі чорнила. Спочатку ввімкніть принтер. Дочекайтеся, коли каретка вийде з місця парковки в центр принтера. Потім вимкніть живлення, висмикнувши мережевий шнур. Від'єднайте картриджі. Тепер відкрийте кришку праворуч і через спеціальний технічний отвір заведіть шлейф СНПЧ в принтер. Приєднаєте до шлейфу кліпсу-фіксатор і простягніть шлейф до каретки принтера.
4
З усіх картриджів зніміть наклейки. Свердлом, що входять в ремонтний комплект, збільште отвори в картриджах до 4 мм. Встановіть в отвори силіконові ущільнювачі. На картриджі з чорним чорнилом прикріпіть кліпсу для утримання Шлейфи. На шлейф надіньте куточки і підключіть його до картриджів.
5
Встановіть в принтер картриджі, проклавши шлейф системи безперервної подачі чорнила в кліпсу-тримач. Дотримуйтесь при цьому порядок кольорів.
6
Всередині принтера встановіть утримуючу кліпсу, на якій закріпіть шлейф СНПЧ. Виведіть шлейф праворуч і закріпіть. Налаштуйте довжину шлейфа системи подачі чорнила, щоб він не перегинався і не провисав. Тепер остаточно встановіть на місце панель і білу обведення.
Зверніть увагу
Відкрити кришку, де знаходиться картридж взятися за картридж рукою (лівої правої без різниці) потягнути на себе і витягти його з порожнини принтера. потім взяти новий картридж після чого зробити теж саме в зворотній послідовності.
Корисна порада
Для заміни тонер-картриджа відкрийте передню кришку принтера. Вийміть використаний тонер-картридж. Дістаньте новий картридж з тонером з коробки. Дотримуйтеся обережності при поводженні з тонер-картриджем. Якщо тонер просипався на руки або одяг, негайно видаліть його або змийте холодною водою.