Як втілювати ідеї для малого бізнесу.

Не секрет, що кількість цікавих бізнес-ідей значно перевищує число успішних підприємців. Чому ж далеко не кожен цікавий ділової проект втілюється в життя? Справа в тому, що підприємництво - це не лише унікальна ідея якогось продукту. Воно вимагає певних знань, умінь, навичок, концентрації волі та вміння продовжувати колись розпочату справу. І це стосується будь-яких бізнес-проектів - як малих, так і великих.
Вам знадобиться
  • - підприємницька ідея;
  • - бізнес-план;
  • - команда однодумців;
  • - інвестиції;
  • - організаційні навички ;
  • - цілеспрямованість і наполегливість.
Інструкція
1
Будьте готові до того, що здійснення навіть невеликий бізнес-ідеї вимагає від вас великої напруги сил. Мало запропонувати ідею хорошого продукту. Необхідно організувати його виробництво, здійснити ряд підготовчих заходів, включаючи пошук ресурсів, виробничих потужностей, підбір персоналу. З самого початку налаштуйтеся на важку і не завжди приємну роботу, яка займе весь ваш час.
2
Оцініть виниклу у вас ідею малого бізнесу. Чого б вона не стосувалася, новий продукт повинен бути не тільки новим, а й затребуваним. Прикро буде, коли ви зробите роботу по здійсненню проекту, а потім виявите, що ваш товар або послуга нікому не потрібні. Проведіть дослідження ринку, щоб визначити - хто, де, коли і з якої причини захоче скористатися плодами вашої підприємницької діяльності.
3
Обов'язково записуйте всі думки, які приходять до вас в голову при роботі над проектом. Сама по собі навіть дуже хороша ідея в сирому вигляді нікому не потрібна. Щоб стати частиною вашої і чужий реальності, проект повинен обрости подробицями. Прийміть за правило в будь-який час мати при собі записну книжку. У ній ви зможете відобразити ті питання, які належить вирішити в ході роботи над бізнес-ідеєю.
4
Пропрацюйте загальну структуру майбутнього малого підприємства. Зібраний раніше матеріал у вигляді заміток розбийте на смислові блоки. Відштовхуйтеся при цьому від функціональної структури майбутнього бізнесу. Кожен окремий блок повинен включати в себе ряд операцій, подібних за призначенням. Пройдіться по ланцюжку технологічного процесу, намагаючись не втратити не тільки основні, але і допоміжні операції.
5
Переходьте до складання розгорнутого бізнес-плану. Визначте етапи створення підприємства, спосіб виробництва товарів або послуг, що лежать в основі вашої ідеї. Оцініть свої фінансові можливості. Вкажіть в плані джерела додаткового фінансування, якими, в разі необхідності, ви зможете скористатися. Опишіть стратегію проникнення на ринок. Визначте терміни реалізації кожного етапу, описаного в бізнес-плані.
6
Зберіть команду, яка буде допомагати вам у втіленні ідеї. Йдеться не лише про персонал компанії, але і про групу однодумців, які поділяють вашу ідею і бажають взяти участь в організації малого бізнесу. Орієнтуйтеся при підборі людей не тільки на дружні стосунки, а й на ділові якості. В ідеальному випадку у вас буде налагоджена згуртована команда з трьох-чотирьох осіб, кожен з яких стане виконувати свої організаційні функції.
7
Зареєструйте мале підприємство і приступайте до поетапного здійснення проекту. Чи не дивуйтеся, якщо намічені терміни не завжди будуть витримуватися. Головне при здійсненні ідеї - наполегливість і вміння долати неминучі незаплановані труднощі, що постають на вашому шляху до мети.