Як придумати привітання з Тетяниним днем.

Тетянин день є одним з найулюбленіших свят студентів. Це свято відзначається в кінці січня, коли сесія вже закрита і можна зі спокійною совістю відзначити її закінчення. Придумати привітання, приурочене до цього дня, зовсім нескладно, якщо слідувати наступним простим рекомендаціям.
Інструкція
1
Спробуйте розібратися для кого саме ви готуєте дане поздоровлення з Тетяниним днем і ким ця людина є в житті. Це може бути простий студент або навіть студентка з подібним ім'ям. В цьому випадку ваша задача набагато спрощується. Відчувайте своє серце, будьте щирі, чи не придумуйте зайвого, не забувайте про гумор, так як саме гумор внесе в ваше поздоровлення незабутні риси і залишиться в пам'яті будь-якої людини на довгі роки.
2
Пофантазуйте трохи і ви побачите, що це не так вже й складно. Якщо ви є власником великого словникового запасу, то неодмінно підберете потрібні слова, які гідно оцінять. Використовуйте в своєму поздоровленні не тільки прозу, але і різні вірші і рівно виконуваними і легко запам'ятовуються римами. Якщо ж ви в певних моментах плутаєтеся і не знаєте як підібрати гарні й доречні слова, то сміливо використовуйте шаблони. Це не так вже і погано.
3
Тетянин день зазвичай асоціюється з молодістю, легкістю, необтяжених. Чи не придумуйте складних і хитромудрих пропозицій, будьте якомога простіше і ближче до тієї людини, до якого звертаєтеся. Використовуйте красиві прикметники, які приємно почути в будь-яке свято. Якоюсь мірою ці прикметники мають звучати як компліменти. Підберіть якнайбільше синонімів.
4
Ваше привітання може звучати не тільки в усній формі. Піднести його можна в оригінальній оформленої листівці, причому виконаної своїми руками. Привітання з Тетяниним придумуйте не поодинці. Дуже важливо, щоб хтось оцінив і підтримав вашу творчість, почув, як виглядає воно з боку. Зазвичай у такій ситуації кращим помічником є людина теж близько знаючий того, до кого адресовано подібне привітання.
5
Не бійтеся здатися дивним і нескладним, адже ваші слова йдуть з глибини душі. Але одночасно не забудьте про акуратність і делікатність, якщо ви звертаєтеся безпосередньо до дівчини, яку намагаєтеся зацікавити і привернути до своєї персони.