Як встановити дату і час на смартфоні Samsung. Як встановити час на телефоні samsung.

Смартфони Samsung працюють під управлінням різних операційних систем: Bada, Android і Windows Phone 7. На будь-якому з таких телефонів користувач може встановити час і дату, вибравши відповідний пункт меню.
Інструкція
1
Для установки годин в смартфоні Samsung з операційною системою Bada спочатку перейдіть на той з екранів, на якому розташований значок «Налаштування». Він виглядає як блискуча шестерня на синьому тлі. Натисніть на цей значок, і з'явиться меню. Виберіть у ньому пункт «Дата і час». Ви побачите кілька полів введення, що дозволяють вказати часовий пояс, ввести дату і час, вибрати формат часу (12 або 24 години), а також спосіб показу дати (за замовчуванням - «число-місяць-рік»). При виборі поля для дати і часу на екрані автоматично з'являється клавіатура, що дозволяє вводити цифри.
2
Під формою для введення даних розташована кнопка «Автопоновлення». Натисніть на нього, щоб включити синхронізацію годин телефону з годинником базової станції. Точність при цьому зросте, але можлива помилка на 1:00: незважаючи на те, що перехід на зимовий час скасовано, сервер базової станції може бути налаштований без урахування цього факту.
3
В апараті, що працює під управлінням операційної системи Android, спочатку також знайдіть на одному з робочих столів значок «Налаштування». Виглядає він так само, як в Bada, відрізняючись лише кольором: замість синього фону використовується темно-сірий. Виберіть пункт меню «Дата і час». Тепер, вказавши, значення якого з пунктів ви бажаєте змінити, збільшуйте або зменшуйте значення відповідного параметра екранними клавішами з плюсом і мінусом. А кнопка «Автоматично» в Android діє так само, як кнопка «Автопоновлення» в Bada.
4
Якщо ви користуєтеся смартфоном з операційною системою Windows Phone 7, виберіть той з екранів, де розташований значок «Налаштування» у вигляді плоскої білої шестерні на яскраво-червоному або бузковому тлі. Той же колір фону на цьому екрані мають і інші значки, крім одного - Xbox Live, фон якого - зелений. В меню оберіть пункт «Дата + час». Виберіть часовий пояс, введіть вручну час і дату. А якщо ви бажаєте, щоб годинник телефону синхронізувалися з базовою станцією, включіть галочку «Встановлюється автоматично».