Як вибирати засоби для хімічної завивки волосся.

Кудряшки і локони - мрія багатьох жінок. Але не всіх природа нагородила кучерявим волоссям. Якщо вам не пощастило, можна спробувати це виправити, благо засобів для завивки сьогодні достатньо.
Вам знадобиться
  • - консультація фахівця;
  • - проведення алергопроби.
Інструкція
1
Вибираючи засіб для хімічної завивки визначитеся з її типом. Від цього буде залежати вид завивки і спосіб її виконання. Якщо вам важко самостійно вибрати підходящий засіб, зверніться до професіоналів в салон краси або перукарню. Вам дадуть рекомендації відповідно до ваших бажань і типом вашого волосся. Хімічна завивка в домашніх умовах загрожує низкою ускладнень. У разі неправильного виконання можна зіпсувати волосся, перетримати і втратити частину пасом або ж просто не домогтися бажаного результату.
2
Врахуйте, що лужна завивка дуже стійка. Вона сильно фіксує локони всіх типів волосся. Але шкода, який вона завдає волоссю, досить відчутний. І вам доведеться довго потім відновлювати отримані кучері. Кислотна завивка, на відміну від першої, діє набагато м'якше, але і її стійкість недовговічна. Таку завивку порадять для для тонких і не дуже здорового волосся.
3
Нейтральна завивка увібрала в себе всі позитивні якості попередніх видів. Вона однаково впливає на всі ділянки волоса. До того ж, її дія дуже м'яке як на самі волосся, так і на шкіру голови. І найпрогресивніший вид завивки - це аминокислотная. Амінокислоти, які містяться у складі для завивки, проникають всередину волосся під час процедури, що допомагає їх якнайшвидшому відновленню. Також завивка дуже м'яка і стійка.
4
Якщо ви вирішили зробити хімію самостійно в домашніх умовах, скористайтеся допомогою подруг чи родичів. Адже нанести склад і правильно накрутити локони на коклюшки або папільйотки не так просто. Врахуйте, що під час накручування волосся на бігуді для того, щоб отримати локони, кінчики волосся потрібно захистити папером. Перед початком процедури обов'язково проведіть тест на алергічну реакцію. Для цього нанесіть невелику кількість готового складу на шкіру за вушною раковиною. Якщо через 10 хвилин не проявилося ніяких реакцій у вигляді печіння, міхурів і опіків, то засіб можна використовувати. У запобігання неприємного результату, суворо дотримуйтесь інструкції.