Як модно укласти зачіску. Як навчитися зробити красиву пріческку з плойкою.

Жінка з красиво і модно укладеним волоссям незмінно притягує увагу, незалежно від того, короткі у неї волосся або довгі, кучеряве або прямі. А найголовніше, зробити таку модну укладку можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - рушник
  • - фен
  • - мус, пінка, гель, спрей для укладки
  • - бігуді
  • - гребінець
Інструкція
1
Прямі і довге волосся вимийте, просушіть за допомогою рушники і нанесіть засіб для укладання. Пасма причешіть до верхівки. Утворився після цього пучок сместите вправо або вліво до вуха, потім закріпіть його. Волосся в пучку розділіть на 3 рівні частини і заплетене з них косу. Укладіть її в протилежному щодо підстави пучка напрямку і закріпіть таким чином, щоб Незаплетені кінчик коси залишився вільним. Використовуючи плойку, завийте його. Закріпіть результат за допомогою лаку. При бажанні, прикрасьте зачіску красивою шпилькою.
2
Розчешіть волосся, після чого зберіть їх небагато нижче верхівки в хвіст. Потім закрутіть волосся в джгут і викладіть в спиралевидний вузол за годинниковою стрілкою. Однією рукою через центр утворився вузла витягнете залишився хвіст, а іншою рукою в цей час підтримуйте вузол. Закріпіть зачіску красивими шпильками-паличками.
3
Довгим і кучерявим волоссям надайте форму за допомогою мусу або пінки. А для того, щоб домогтися більш акуратних локонів, підкрутіть їх небагато плойкою. Волосся розділіть на прямий рівний проділ і закріпіть, використовуючи невидимки. Спробуйте надіти обідок на вологе волосся, тоді вони будуть прямими на маківці, а кінчики будуть злегка витися.
4
На вологі коротке волосся нанесіть пінку, після чого висушіть їх за допомогою фена, витягаючи круглої гребінцем пасма. Щоб домогтися обсягу, тримайте пасма під кутом в 90 ° щодо голови або направляйте гаряче повітря прямо на корені. Далі розітріть трохи воску в долонях і пишно збийте своє волосся на скронях і потилиці. Якщо ж об'ємна укладка не подобається, можна під максимальним нахилом витягати пасма, тоді зачіска буде гладкою.
5
Короткі кучеряве волосся укладіть злегка недбало. Подібний безлад з кучериків зазвичай виглядає дуже весело і завзято. Для цього вимите волосся злегка підсушіть і нанесіть небагато гелю для них, після чого покладіть пасма за допомогою рук.
6
Короткі тонкі і рідке волосся на потилиці злегка начешіть і нанесіть небагато спрея. За допомогою великих бігуді накрутите пасма на потилиці. Таким же чином обробіть пасма з боків і чубок, використовуючи бігуді трохи меншого розміру. Підсушіть за допомогою фена волосся, після чого зніміть бігуді. Сформуйте зачіску.