Як знайти символи для статусу Вконтакте. таблиця Як робити цікаві символи.

Ламаєте голову над тим, де ваші друзі знаходять незвичайні символи для статусів «ВКонтакте»? Або ж хочете самі здивувати знайомих в мережі? Знаючи правильні комбінації клавіш, ви зможете міняти свій статус на бажаний.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - таблиця кодів для написання символів;
  • - приклади символів.
Інструкція
1
Якщо ви хочете додати до статусу «ВКонтакте» цікавий символ, вам необхідно знати його код в міжнародній системі кодування ASCII. Щоб знайти цей код, ви можете скористатися стандартною програмою в Windows, підібрати його самостійно або скопіювати з інтернет-сайту вже використаний кимось.
2
В Windows є вбудована таблиця спеціальних символів, з якої ви можете вибрати вподобаний значок і вставити його в статус «ВКонтакте». Для цього необхідно натиснути кнопку «Пуск», в «Стандартних» виберіть пункт «Службові». Запустіть «Таблицю символів» натисканням лівої кнопки миші.
3
Виберіть вподобаний символ і натисніть на нього лівою кнопкою миші. Вам покажуть більш крупне зображення знака. Внизу таблиці натисніть кнопку «Вибрати». Символ переміститься у вікно «Для копіювання». Натисніть на кнопку "Копіювати". Символ збережеться в буфер обміну. Зайдіть на сайт «ВКонтакте» і вставте обраний символ через меню правої кнопки миші або використовуючи комбінацію клавіш «Shift + Insert» або «Ctrl + v». Ви можете скопіювати одразу послідовність символів, попередньо вибравши їх у таблиці.
4
Ви так само можете вставляти спеціальні символи, якщо будете знати їх код в таблиці. Для введення символу необхідно набрати комбінацію клавіші Alt і числа на цифровій клавіатурі. Наприклад, поєднання «Alt + 14» виведе на екран символ ноти?. Ви можете пошукати списки кодів в інтернеті або ж спробувати набирати різні поєднання самостійно.
5
Якщо ви не хочете підбирати потрібний код самі або не можете знайти в таблиці цікавий символ, скопіюйте його з іншого сайту. Багато тем в блогах присвячені символам, які можна використовувати для статусів «ВКонтакте». Вам досить вибрати вподобаний значок і скопіювати його через меню правої кнопки миші або поєднанням клавіш «Ctrl + c» або «Ctrl + Insert». А потім вставити його в потрібне місце.