Як змусити себе працювати. поради Як знайти роботу бухгалтера на дому.

З розвитком інтернету у людей деяких професій з'явилася чудова можливість стати фрілансером - працювати вдома, отримуючи завдання і відсилаючи їх роботодавцю по мірі виконання. Самі роботодавці із задоволенням йдуть на це, адже їм не потрібно в цьому випадку оснащувати робочі місця, що дозволяє істотно економити. Найманим працівникам це теж подобається - ви працюєте за вільним графіком і економите купу часу, не витрачаючи його в дорозі на роботу і назад. Але виникає проблема - як змусити себе працювати?
Інструкція
1
Мотивація - велика справа. Ви можете продуктивно працювати тільки тоді, коли чітко і ясно знаєте, як і що вам треба робити, обсяги і терміни майбутньої роботи. Крім того, ви повинні знати, навіщо необхідно її виконувати і який результат, в тому числі і грошовий, ви отримаєте. Цей результат і буде вашим стимулом.
2
Складіть графік роботи відповідно до тем, наскільки ви можете продуктивно працювати протягом дня. Для деяких таким часом є ранкові години, а хтось ефективніше працює вечорами. Великого сенсу в тому, що ви силою змусите себе сісти за комп'ютер і працювати, ні - продуктивність буде нікчемною.
3
Як правило, фрілансер одночасно працює над кількома проектами. Якщо це так, навчитеся визначати, скільки годин на день має бути виділено на роботу і чітко дотримуйтеся заданого графіка. Наметове 5:00 роботи з ранку, виконуйте саме стільки. Тут головне, щоб власні установки дотримувалися неухильно, тоді це стане звичкою.
4
Найскладніше в роботі фрілансера, комп'ютер якого має постійний і неконтрольований доступ в інтернет, це уникнути спокус і заборонити собі серфить по сайтах в пошуках новин, спілкування та інших цікавих речей, якими сповнена «світова павутина». Звичайно, можна зробити перерву на чашку кави або чаю, почитавши новини, але забороніть собі заходити в соціальні мережі доти, поки намічений обсяг роботи не буде виконаний.
5
Зручніше і корисніше розбити свій робочий графік на дві-три частини. Виконання домашніх справ, сон або прогулянка допоможуть вашому мозку відпочити і переключитися на більш легкі завдання. Після цього, зарядившись енергією, знову повертайтеся на робоче місце.
6
Проведіть роз'яснювальну роботу серед друзів і родичів. Поясніть їм, що якщо ви працюєте вдома, це не означає, що вас можна відволікати в будь-який час. Ознайомте їх зі своїм графіком роботи і призначте години, в які з вами можна спілкуватися тільки в екстрених випадках. Не відразу, звичайно, але вони до цього звикнуть. Якщо є можливість, обмежте спілкування під час роботи і з членами своєї сім'ї.
7
Візьміть за правило не залишати на завтра невиконане і не припиняти роботу до тих пір, поки всі, намічене за день, не буде зроблено. Якщо це стане звичкою, ви будете самі собі найсуворішим контролером.