Як відкрити свою пекарню. Як відкрити пекарню в селі.

Одним із прибуткових видів бізнесу на даний момент є відкриття власної пекарні. Хліб завжди користувався попитом. Правильне виробництво і продаж найсвіжішого хліба принесе власнику пекарні чималий прибуток.
Вам знадобиться
  • Початковий капітал
Інструкція
1
Щоб відкрити свою пекарню необхідно розрахувати витрати і спланувати всі дії. Для початку треба знайти приміщення, яке повинно відповідати санітарно-епідеміологічній службі (СЕС). Можна використовувати вільне місце в магазині або орендувати приміщення в зручному місці розташування. Всього буде потрібно до 120 квадратних метрів. Важливо знайти правильний ринок збуту з мінімальною кількістю конкурентів. Краще найняти кваліфіковану маркетингову службу, яка проведе аналіз і дослідження ринку з виготовлення хлібобулочних виробів. Можна провести аналіз самостійно без додаткових служб.
2
Підготувати документи необхідні для запуску проекту. Обов'язкове узгодження з СЕС на виробництво хлібобулочних виробів. Після в Федеральному агентстві з технічного регулювання і метрології (Росстандарт) отримати сертифікат по вирішенню для пожежної та екологічної інспекції. Тільки після проходження цих інстанції буде можливо відкрити свою пекарню . Важливою умовою є купівля обладнання і транспортний засіб для поставки хлібобулочних виробів. Оскільки якість і швидкість виготовлення є важливою перевагою перед конкурентами.
3
Обов'язково подбати про якісне сировину, яким буде мука. Для безперебійного функціонування виробництва знадобитися кваліфікований персонал. Для ефективної роботи знадобитися бухгалтер, водій, менеджер з просування продукту, а також досвідчені пекарі в дві зміни. Щоб відкрити свою пекарню і отримувати прибуток необхідно подбати про збут. Тому вміле співпрацю з магазинами та фірмами-оптовиками розширять діяльність в рази.
Корисна порада
Якісне обладнання - запорука успішного бізнесу.