Як перевести гроші на "Лайф". покласти гроші на телефон лайф.

Мобільний переклад від одного абонента мобільного зв'язку іншому став звичним явищем. Тепер не потрібно боятися, що гроші несподівано закінчаться. Завжди можна попросити поповнити ваш рахунок навіть тих, хто також відірваний від пунктів поповнення. Для цього достатньо набрати нескладний номер або відправити коротке текстове повідомлення.
Вам знадобиться
  • мобільний телефон або смартфон
  • номер абонента, якому потрібно перевести кошти
  • необхідна сума на рахунку вашого телефону
Інструкція
1
Оператор мобільного зв'язку Life :), діючий на території України і Білорусії також надає своїм абонентам можливість скористатися даною послугою. Для це вам необхідно лише мати на рахунку свого мобільного необхідну для перекладу суму.
2
Якщо ви живете в Украіне.Помніте, що максимально можлива сума переказу з вашого рахунку на рахунок іншого абонента Life :) становить 500 гривень. На вибір у вас є кілька способів перекладу. Наприклад, щоб поповнити рахунок іншого абонента за допомогою запиту, зателефонуйте за номером «* 111 * національний номер абонента в Україні виду 380ХХХХХХХХХ * сума, яку ви хочете перевести цьому абоненту #». Після прийняття вашого USSD-запиту, з вашого рахунку буде списана сума переказу. Вам обов'язково прийде коротке повідомлення про виконання запиту.
3
Крім того, відправивши USSD-запит виду «* 124 #», ви побачите спливаюче вікно з сервісним меню. Виберіть категорію «Переказ балансу», натисніть відповісти і введіть її номер. Потім від вас зажадають вказати номер рахунку (телефону) для поповнення, а також сума, яку ви готові перевести. Хід виконання ви також дізнаєтесь з текстових повідомлень.
4
Якщо виконати USSD-запити не виходить, ви можете відправити коротке текстове повідомлення на номер 124. Текст його буде виглядати так: «PEREVOD_номер одержувача платежу і необхідна сума», де «_» - обов'язковий пробіл.
5
Вартість перекладу будь-якої суми - 1 гривня. Якщо ви відправляєте запит за допомогою SMS, плата не стягується.
6
Якщо ви живете в Белоруссіі.Отправьте з мобільного телефону USSD-запит «* 120 #», після цього в новому вікні введіть національний номер абонента виду 375259хххххх, на який необхідно перевести гроші, а також суму переказу. Або Відразу наберіть «* 120 * 1 #». Дана команда викличе вікно введення номера і суми.
7
Вартість послуги з переказу грошових коштів - 100 білоруських рублів.
8
Врахуйте, що на деяких тарифних планах переказ грошових коштів іншому абоненту неможливий. Список їх уточнюйте на сайтах оператора стільникового зв'язку.