Як правильно наносити тіні для повік. Як правильно користуватися тінями в домашніх умовах схемами.

З'ясовано, що головною деталлю зовнішності, на яку в процесі спілкування ваш співрозмовник звертає увагу найчастіше, є очі. Вони привертають погляд, навіть коли людина розглядає чийсь портрет. В першу чергу глядач намагається розглянути очі того, хто зображений на портреті, а потім повертається до них ще неодноразово. Жінки, прекрасно знаючи це, використовують тіні, щоб скорегувати форму очей, збільшити їх і зробити погляд виразнішим.
Вам знадобиться
  • - тональна основа;
  • - тіні для повік;
  • - кисті;
  • - аплікатори;
  • - контурний олівець.
Інструкція
1
Щоб домогтися того ефекту, який потрібен вам, слід правильно наносити тіні для повік, використовуючи рекомендації стилістів і враховуючи, що рідкі, кремові і звичайні сухі тіні мають не тільки різну текстуру, а й різні властивості. Тим, хто тільки почав осягати секрети краси і нанесення макіяжу, радимо використовувати традиційні сухі тіні, вони вважаються більш легкими у застосуванні.
2
Перед нанесенням макіяжу необхідно очистити шкіру - вмитися і протерти обличчя тоніком або лосьйоном. Сядьте так, щоб освітлення було інтенсивним і рівномірним. Приготуйте дзеркало і кисті, якими ви будете наносити тіні. Якщо спеціальних кистей немає, скористайтеся аппликаторами, які вкладені в коробочки з тінями або продаються окремо.
3
Нанесіть невелику кількість тонального крему-основи на шкіру повік. Рівномірно розподіліть її тонким шаром, що не відрізняються від загального тону шкіри обличчя. Злегка припудріть повіки, щоб основа не скачуються і не накопичувалася в складках шкіри століття. В якості основи на всю область від лінії росту вій на верхньому столітті до брів можна широким пензлем нанести тонкий шар світлих тіней тілесного кольору.
4
Цю зону поділіть візуально на кілька частин: контур уздовж лінії росту вій, нижню повіку, область під бровами і складка століття у зовнішнього куточка ока. Ви можете використовувати будь-які тони, але загальний принцип такий: найсвітліший, майже тілесний тон наноситься на область під бровою, на повіку наноситься тон середньої інтенсивності, контур обводиться підведенням або спеціальним олівцем, самий темний тон наноситься на складку століття. Природно, що всі переходи тіней потрібно ретельно розтушувати за допомогою аплікатора.
5
На області, прилеглі до зовнішнього куточка ока, наносите тіні більш темних тонів, ніж ті, якими відтіняють внутрішній куточок ока. Нижню повіку досить підкреслити контурним олівцем по лінії росту вій і нанести на зовнішній куточок тонку смужку тіней, розтушувавши її.