Як встановити дату і час на HTC. Як встановити час на телефоні htc.

Смартфони HTC входять в десятку найбільш купованих мобільних електронних пристроїв на базі операційної системи Android. У людей, які часто подорожують, час від часу виникає ситуація, коли необхідно встановити нову дату або час. Процес цей на смартфонах під управлінням Android простий.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо у вас виникла необхідність у зміні дати і часу, знайдіть на головному екрані вашого смартфона в нижньому на спеціальній кнопочному сходинці-барі кнопку у вигляді маленьких квадратиків 4 * 4. На смартфонах HTC вона зазвичай розташована по по лівому краю. Натисніть на неї коротко один раз.
2
Ви потрапили в меню з іконками програм. Цей екран можна перегортати вправо і вліво. Знайдіть у списку інших програм іконку програми «Годинник». Розташування її може бути змінено за вашим бажанням. Після запуску програми ви побачите вікно з доступом до різними функціями.
3
Тепер коротким натисканням виберіть у списку пункт «Світовий час». Натисніть кнопку доступу до додаткового меню на телефоні. Вона має позначення у вигляді декількох горизонтальних ліній. Виберіть рядок «Установка місцевого часу».
4
Зніміть галочку з пункту «Автоматична синхронізація». Якщо не ви пропустите цей етап, ручна установка часу буде недоступна.
5
Тепер ви можете змінити дату і час за допомогою карусельного меню, а також вибрати формат дати і часу, який вам зручний.
6
Крім того, після натискання кнопки доступу до списку програм на головних екранах ви можете вибрати програму «Настройки».
7
У вікні виберіть пункт «Дата і час». У вікні обов'язково зніміть галочку в пункті «Автоматично». Для вас стануть доступна установка і зміна дати і часу.
8
Натисніть на пункт «Налаштувати дату» та виберіть у випадаючому вікні дату, місяць і рік. Підтвердіть зміна натисканням кнопки «Встановити».
9
Виберіть пункт «Налаштувати час». Після установки часу також підтвердіть свій вибір.
10
Крім того, тут ви зможете вибрати часовий пояс, 21 або 12-годинний формат часу і кілька форматів дати.
11
Після закінчення внесення змін поверніться на головний екран натисканням кнопки «Додому» або багаторазовим натисканням клавіші «Назад».