Як придумати приколи для сценарію на

Щоб свято Нового року пройшов незабутньо - його головна складова, крім веселої компанії, це оригінальний сценарій, придуманий своїми силами. І всілякі новорічні приколи відмінне йому доповнення.
Вам знадобиться
  • Листок паперу, ручка.
Інструкція
1
Перед тим як почати писати сценарій, визначте аудиторію, для якої ви будете проводити захід. Адже багато жарти маленькі діти можуть не зрозуміти, а дитячі жарти для дорослих можуть здатися занадто наївними. Далі визначте жанр вистави - концерт, казка, уявлення навколо ялинки і пр.
2
Придумувати жарти і приколи можна як колективно, так і індивідуально. В останньому випадку кількість методів обмежена, але це не означає, що якість придуманого буде гірше. В індивідуальному порядку, точно також як і колективно, можна шукати і читати різні сценарії новорічних свят. Серед усього прочитаного відбирайте все, що вам може здатися цікавим. Далі, в процесі роботи ви в праві все це переробити або вдосконалити. Якщо ви працюєте над сценарієм в групі, то кількість переглянутого матеріалу збільшиться і потім, на загальних зборах, ви зможете обговорити знайдене і разом доопрацювати.
3
Придумати приколи в групі можна звичайним методом мозкового штурму. Для цього зберіться компанією, приготуйте листочки з ручками. Почніть обговорення різних ситуацій на новорічну тематику, розвивайте кожну придуману ідею і паралельно записуйте все скомпонував. Також можете пограти в так звані «записочки». Для цього потрібно кожній людині озброїтися листком паперу і ручкою. В першому заході потрібно написати початок якоїсь новорічної історії. Потім, по команді, кожен передає свою «записочку» сусідові. Людина, що одержала початок історії повинен якось її дописати, розвинути, потім загнути верх листка, щоб написане його сусідом не було видно. Таким чином, ховаючи попередню частину історії і дописуючи отриманий результат, вигадуються досить веселі історії, які потрібно прочитати в кінці кола. А далі справа лише за реалізацією.