Як лікувати псоріаз влітку.

За даними статистики, в Росії на псоріаз хворіють більше 5 мільйонів чоловік. Захворювання це хронічне і являє собою висипання на шкірі. Загострюватися воно може від чого завгодно - від холодної пори року, неякісного одягу, вагітності і т.д. Лікувати псоріаз потрібно обов'язково. А найідеальніший час для проведення процедур - це літо.
Вам знадобиться
  • - свіжі овочі і фрукти;
  • - ультрафіолет;
  • - морська вода;
  • - трави.
Інструкція
1
В першу чергу, намагайтеся частіше бувати на сонці. Ультрафіолет підсушує рани. Більше загорайте. Однак не перестарайтеся - обгорати не варто, адже цим ви заподієте собі додаткові страждання. Тому перед виходом на сонце обов'язково наносите на тіло захисний крем з SPF-захистом для чутливої шкіри. Вибирайте рівень захисту крему не менше 20.
2
При першій же можливості вирушайте на море. Не обов'язково купатися, достатньо буде тільки протирати тіло солоною водою. Якщо ж можливості поїхати немає, попросіть своїх знайомих, друзів, колег, хто збирається у відпустку, привезти вам пляшечку морської води. Такий спосіб лікування зніме неприємні відчуття, пом'якшить шкіру і допоможе очистити її від висипань.
3
Влітку легше дотримуватися дієти, приписану при псоріазі. Адже починають рости свіжі овочі та фрукти. Організм же вже не потребує додаткових жирах для підтримки енергетичного балансу, як в холодну пору. Включіть в раціон більше зелені, молодих овочів - редиски, картоплі та ін. Але не захоплюйтеся тими продуктами, які можуть викликати алергію, наприклад, свіжою полуницею. Що ж стосується виключення з вашого меню алкоголю, влітку його і так вживати не рекомендують, щоб не додати собі зайвих проблем зі здоров'ям.
4
Постарайтеся уникати приміщень, в яких використовуються кондиціонери. Вони дуже сушать повітря, а для шкіри, схильної псоріазу, немає нічого гіршого, ніж випаровування вологи. Це підсилює симптоми захворювання. Літо, як ніяке інше пору року, краще всього підходить для регулярного провітрювання приміщень. І вам потрібно віддати перевагу саме такому способу охолодження повітря.
5
Відомо багато способів нетрадиційної медицини, які допоможуть вилікуватися від шкірного недуги. Більшість з них базується на вживанні трав'яних настоїв. Літо - це прекрасна пора для поповнення колекції трав'яних зборів. Нові пагони містять більше вітамінів і корисних речовин, тому вони активніше працюватимуть, борючись за чистоту вашої шкіри.
6
Літо - це період, коли настрій хороший, проблеми не здаються такими великими, а тепле і ласкаве сонце допомагає заспокоїти нерви. Це теж своєрідна терапія псоріазу. Адже, якщо людина нервує або постійно знаходиться в депресії, симптоми захворювання посилюються. А літо - це природний антидепресант і заспокійливе.
Корисна порада
Не варто відволікатися на рекламу і захоплюватися лікуванням новомодними препаратами. Пам'ятайте, що чим простіше лікування, тим довше буде РЕМІС. Виконуйте розпорядження вашого лікаря і насолоджуйтеся літнім теплом і сонцем, і хвороба досить швидко піде.