Як вибрати кутовий шафа-купе.

Кутові шафи-купе ідеально підійдуть для невеликих приміщень. Володіючи хорошою функціональністю, вони здатні значно економити простір. Однак ринок меблевого виробництва сьогодні дуже обширний, тому проблема вибору гостро стоїть перед кожним покупцем.
Вам знадобиться
  • - інформація про використаний матеріалі;
  • - інформація про механізм розсувних дверей.
Інструкція
1
Вибираючи кутовий шафа-купе треба точно визначитися з місцем, де він буде розташовуватися, так як на відміну від корпусних меблів - вбудовану конструкцію перенести буде вже неможливо. Фахівці пропонують чотири основних типи подібних шаф: пятістенка, трикутний, трапецієподібний, г-подібний. Вибір залежить від індивідуальних переваг замовника, місця монтажу, наявності додаткових полиць, перегородок, ящиків, підставок для взуття та іншого.
2
Виготовляються двері шафи-купе найчастіше з такого матеріалу, як ДСП або МДФ. Практика показує їх надійність, стійкість до вологи і вигорання. Бажаючи надати приміщенню більш вишуканий вигляд можна додати в двері вставки зі скла. При наявності вдома маленьких дітей і домашніх тварин перевага віддається ламинату, який покритий особливо міцної «автомобільної» плівкою.
3
Дізнатися детальніше про роликовому механізмі розсувних дверей, це, мабуть, найголовніше, на що слід звернути увагу при виборі кутового шафи-купе. Вони виготовляються або з сталі, або з алюмінію. Останній коштує дорожче, зате більш непомітний в експлуатації, менше схильний до поломок. Якщо при покупці можна знайти який характерний скрип, двері туго закривається - придбання краще відкласти, а не довірятися продавцям, які запевняють, що механізм з часом розробиться.
4
Випускаються двері для шаф-купе, в тому числі і кутових, в найрізноманітніших колірних відтінках, які в більшості випадків або дублюють кольору натуральної деревини, або повторюють кам'яні візерунки. Слід знати, що при виборі світлих тонів кімнату краще зробити більш темною, а при виборі темних - навпаки, більш світлою.
Зверніть увагу
Вибираючи кутовий шафа-купе варто знати, що величина полиць в них повинна бути не менше 40, але не більше 60 см, в іншому випадку великий ризик провисання. Також особливу увагу слід приділити заміром. Помилка в пару сантиметрів чревата тим, що у майбутньої конструкції можуть просто не закриватися двері.
Корисна порада
Купуючи кутовий шафа-купе можна заощадити до 20%, якщо уважно підійти до дрібниць. У більшості випадків цінова накрутка йде через декоративного оздоблення фасаду, складної конструкції, особливого кольору, більш дорогої фурнітури. Якщо ці параметри не принципові, є можливість придбати якісну річ за менші гроші.