Як позбутися від газів. Гази в кишечнику.

Кожен з нас коли-небудь відчував дискомфорт від надлишкового газоутворення в кишечнику: виникало здуття живота, можливо, з'являлися ниючі болі, відрижка і добре чутні звуки бурчання. Малоприємна ситуація. Щоб вийти з неї, необхідно знайти в найкоротші терміни відповідь на делікатне питання: як позбутися газів?

Розглянемо, від чого виникає газоутворення? Під час трапези іноді відбувається заковтування повітря, підшлункова залоза може не виділяти достатньої кількості ферментів для перетравлення що надійшла в шлунок їжі. Залишки не перевареної їжі починають бродити і гнити в кишечнику. Цей процес супроводжується газоутворенням. Харчова фабрика нашого організму виробляє багато різноманітних пахучих сполук. Сірководень вважається самим смердючим з них. Якщо ви перенаситили шлунок їжею, багатою тваринними білками, то організм починає виділяти запах тухлих яєць - вірна ознака присутності сероводорода.В теж час кислий запах вихідних газів попереджає про зайвому захопленні бобовими, капустою, редискою, горіхами. Та й любителям пива та квасу часто доводиться відчувати кислий запах, якщо вони перевищують розумні норми споживання напоїв. Більшість газів, які утворюються в кишечнику, позбавлені неприємного запаху. В нормі гази повинні регулярно залишати організм людини. Однак загальноприйняті правила не завжди дозволяють зробити ето.Прічіни газоутворення можуть бути різні. Перерахуємо деякі з них: неправильне незбалансоване харчування, нестача травних ферментів, що потрапляє в шлунок під час їжі повітря, гіподинамія. Як позбутися від газів? Якщо послідовно виконувати наступні правила, можна уникнути проблеми газоутворення.

  1. Дотримуйтесь правильний спосіб життя. Після їжі здійснюйте спокійні піші прогулянки. Помірні фізичні навантаження буде благотворно впливати на перистальтику кишечника. Уникайте стресових ситуацій - вони не кращим чином впливають на організм.
  2. Виключіть зі свого раціону певні продукти харчування, що викликають газоутворення: боби, капусту, виноград, груші, газовані напої, соки, морозиво і т.д.
  3. Не переїдайте і ретельно пережовувати їжу. Дискомфорт від переїдання зменшить прийняття активованого вугілля або «смекти».
  4. Вживайте трав'яні настої - чаї з м'яти, кропу і ромашки.

Такі прості поради! Але як вони необхідні багатьом людям для підтримки свого здоров'я.