Як вирівняти шкіру обличчя. Вирівнювання шкіри обличчя.

Не слід заперечувати, що особа є візитною карткою. На здорове і красиве обличчя завжди приємно подивитися. Його краса залежить від стану шкіри. Нерівності на обличчі з'являються після вугрів, опіків і механічних травм. Вирівняти поверхню шкіри можна в косметичних салонах або в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Консультації та послуги косметолога.
Інструкція
1
Спробуйте пілінг - це комплекс процедур по вирівнюванню та очищенню шкіри, який видаляє верхній шар ороговілих клітин. Після цієї процедури з'являється здоровий і пружний вигляд шкіри, відбувається природне омолодження обличчя.
2
Проведіть процедури кріотерапії - лікування холодом. Шкіру піддають дії холодного газу з температурою мінус 140 градусів. Досить кілька таких процедур, щоб шкіру зробити більш гладкою і вирівняти її.
3
Зробіть криомассаж в салонах краси. Шкіра піддається впливу рідкого азоту. Під його дією пори звужуються і шкіра розрівнюється. У домашніх умовах можна зробити масаж з льодом - досягнутий ефект буде не гірше. Після цієї процедури вугри і прищі зійдуть нанівець. Шкіра стає світлішою і зменшується активність сальних залоз.
4
Спробуйте процедуру дарсонвілізаціі - це вплив на шкіру струмів високої частоти. Цю процедуру можна проводити і в домашніх умовах. У продажу є апарати Дарсонвіля, вони надзвичайно ефективні. Купивши такий, ви отримаєте салон краси у себе вдома.
5
Можна провести механічний пілінг - розпорошення мікрочастинок під великим тиском, зрізуючи непотрібні клітини епідермісу. Ступінь тиску частинок регулюється, домагаючись того ефекту, якого ви бажаєте. Удобность цього пілінгу полягає в тому, що немає вірогідності попадання інфекції і немає ніякого болю. У домашніх умовах механічний пілінг може тільки підтримувати шкіру ніжною і гладенькою, але залишити сліди від прищів, веснянки і пігментні плями. Використовуйте скраби на основі цукру, солі або натуральних абразивів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MuSdnfjIjZg
Корисна порада
Вибираючи скраб, знайте який у вас тип шкіри, чи є у вас алергічні реакції на які-небудь компоненти. Пам'ятайте, використовуючи скраби в домашніх умовах, періодичність використання відрізняється для різних типів шкіри. Якщо шкіра жирна, то необхідний ніжний, розрахований на щоденне використання і більш інтенсивний для щотижневого використання. Якщо шкіра комбінована, то використовуйте скраб один - два рази на тиждень (краще, щоб до складу входили фруктові кислоти, вони зменшують кількість вироблюваного жиру). Для сухої шкіри використовуйте скраб один раз в месяц.После механічного пілінгу необхідно наносити зволожуючий крем.