Як визначити швидкість інтернет-з'єднання.

Якщо вам здається, що ваш інтернет мало жвавий, виміряйте швидкість свого інтернет - сполуки . Це можна зробити дуже просто, всього за кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • Для того щоб виміряти швидкість свого інтернету вам буде потрібно спеціальний сервіс. Наприклад, "Я в інтернеті!", Що надається Яндексом.
Інструкція
1
На початку перевірте свій комп'ютер на наявність вірусів. Це обов'язкова умова. Пам'ятайте, віруси можуть значно сповільнювати роботу інтернет а. Якщо ваш антивірус виявив наявність шкідливих програм - видаліть їх.
2
Після цієї перевірки відключіть антивіруси, встановлені на вашому ПК, фаєрволи, торрент клієнти і всі інші наявні мережеві програми.
3
Клацніть правою кнопкою миші по мережевому підключенню «Стан», це потрібно для того, щоб перевірити стан мережевої активності. Якщо ви бачите, що число прийнятих або відправлених пакетів зростає - значить, все ж в ваш ПК закрався вірус, або не відключена якась мережева програма. У цьому випадку ще раз повторіть 1 і 2 пункти.
4
Зайдіть на сторінку сервісу "Я в інтернет е!" і натисніть на кнопку "Виміряти швидкість". Більше нічого робити не потрібно, просто почекайте закінчення процесу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Jctq70tE3Kk
Зверніть увагу
Сервіс "Я в інтернеті!" дозволяє визначати не тільки швидкість інтернет-з'єднання, а й багато інших параметрів.
Корисна порада
Зазвичай популярні файлообмінники з яких ви, можливо, завантажуєте файли, істотно обмежують швидкість, тому не варто орієнтуватися на ці показники.