Як у фотошопі зробити флеш. Як зробити мультик на комп'ютері.

Створення анімації в графічних програмах - для новачків процес досить складний і малозрозумілий. Однак додати відеоефекти для тексту, який-небудь написи - одним словом, зробити флеш - може практично кожен.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою програмою Adobe Photoshop, елементарні навички роботи в програмі, малюнок фону, текст.
Інструкція
1
Відкрийте необхідний файл або створіть новий - той, який буде фоном для вашої анимированной написи. Зробіть його дублікат - з ним ви і будете працювати, а початковий шар зробіть невидимим. Щоб створити дублікат, необхідно натиснути правою клавішею миші на шуканий шар у вікні «Шари» і вибрати команду «Створити дублікат шару».
2
Напишіть необхідний текст і оформите його. Визначте шрифт, розмір. Наприклад, можна спробувати різні варіанти, вибираючи підходящі в вікні «Стилі» (там же, де й «Зразки»).
3
растрируется текст, щоб мати можливість працювати з ним далі. Змінити самі літери, шрифт та інші характеристики тексту після цієї операції буде вже неможливо. Ви можете створювати дублікати шарів і тимчасово об'єднувати їх, щоб підстрахуватися. Але цей варіант зажадає багато пам'яті на диску і може заплутати недосвідченого користувача. Тому краще визначитися відразу. Щоб растеризувати, треба клікнути правою клавішею миші по потрібному прошарку в вікні «Шари» і вибрати операцію «Растріровать».
4
Створіть обтравочную маску, клікнувши правою кнопкою миші і вибравши цю команду. Таким же чином відкрийте "Параметри накладання шарів» і виберіть ефекти, покладаючись на свою фантазію. Наприклад, можна вибрати «Градієнт», «Накладення кольору», «Світіння», «Текстура» і т.д. (Ліва колонка в розпочатому вікні).
5
В панелі управління відкрийте «Вікно» і виберіть пункт «Анімація». Внизу з'явиться «стрічка» з першим кадром. Кнопочка в нижній панелі (поруч з кошиком) додає кадри. Додайте ще один кадр і відключіть якийсь ефект або кілька ефектів (у вікні шарів).
6
Налаштуйте частоту мерехтіння. Для цього клікніть мишкою під кадром, щоб вибрати змінюваність одного кадру іншим.
7
Збережіть, натиснувши «Зберегти для web пристроїв» і вибравши формат GIF.
В вашому домашньому архіві може міститися безліч фотографій: старі і нещодавно відзняті, чорно-білі і кольорові, професійні та аматорські і т.д. Але всі вони однотипні: на них зображено тільки те, що «бачить» об'єктив фотоапарата, тобто реальність такою, яка вона є. Якщо вам захотілося «підправити» відбиту реальність, скористайтеся універсальним графічним редактором Photoshop, неважливо, від Adobe або Macromedia.
Інструкція
1
Спочатку вам буде потрібно зберегти зображення на комп'ютері. Якщо ви хочете відредагувати щойно зняту фотографію, підключіть фотоапарат до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, який повинен бути в комплекті з вашою камерою.
2
Відкрийте програму Photoshop, у якій, послідовно вибравши пункти «Файл» - «Імпортувати» - «Підтримка WIA ...», відкрийте потрібний файл. Швидше за все, це буде файл у форматі.jpg". Те ж саме можна зробити, зберігши аналогічним чином файли з фотоапарата на комп'ютері і зазначивши необхідний за допомогою контекстного меню «Відкрити за допомогою ...». Вам буде представлений список програм, з яких виберіть Photoshop.
3
Дуже схожим способом можна імпортувати роздруковану фотографію або інше зображення за допомогою сканера. Проведіть ті ж маніпуляції, тільки замість WIA виберіть встановлену на вашому комп'ютері модель сканера. Коли процес сканування закінчиться, зображення з'явиться в Photoshop, тільки тепер воно з найбільшою ймовірністю буде в форматі .tiff. Ні той, ні інший формати непридатні для роботи в Photoshop, тому зображення треба конвертувати в .psd.
4
При імпортуванні зображень як з зовнішніх джерел, так із внутрішніх сховищ, в Photoshop вони відкриваються як фон, або фіксований шар, з яким ви нічого не зможете зробити. Щоб справити бажані перетворення з картинкою, її треба зробити з «фону» «шаром», або, що те ж саме, перетворити формат зображення в .psd. Для цього виберіть в головному меню програми послідовно пункти «Шар» - «Новий» - «Шар з фону (заднього плану)». Тепер формат зображення змінився, і з картинкою можна виробляти будь-які маніпуляції на ваш розсуд.
5
Більшість підручників з Photoshop ґрунтуються на таких прикладах, що відпадає всяке бажання навіть пробувати свої сили в освоєнні програми. Між тим, щоб зробити зразок найпростішого ефекту , не потрібно академічних знань або великого досвіду. Просто відкрийте картинку, зробіть фон шаром і додайте фільтр до всього зображення або до обраної частини.
6
Щоб додати потрібний фільтр до цілої картинці, просто виберіть в головному меню програми «Фільтр» і за допомогою повзунків параметрів зробіть картинку такий, як вам подобається. Для кожного фільтра параметри будуть різними. Ваше завдання дещо ускладниться, якщо ви хочете застосувати фільтр до певної області фотографії. Але, все одно, нічого страшного на початкових етапах освоєння програми немає.
7
Для тренування виберіть фотографію з рослинним фоном і портретом. Нехай портрет залишиться незмінним, а фон зробимо акварельними мазками. Виберіть інструмент «полігональне (прямолінійне) ласо», щоб виділити об'єкт на зображенні, який залишиться незмінним. Обведіть його, встановивши опцію «згладжування». Інвертуйте виділення і розтушуйте його на 5 пікселів. Це необхідно для того, щоб кордон між зображенням і фоном була різкою.
8
Тепер до виділеної області зображення застосуєте фільтр «Імітація» - «Акварель». Втім, в різних версіях Photoshop назви опцій можуть кардинально відрізнятися. Повзунками встановіть ширину мазка (шкала «масштаб»), інтенсивність рельєфу і напрям світла. У лівій (або верхньої) частини з'явиться просмотровое вікно, де ви побачите попередній результат вашої роботи. У середній частині ви можете вибрати фільтр з палітри, а всі налаштування встановлюються в крайній правій (або нижньої) області.
9
Коли завершите роботу, збережіть її в оригінальному форматі Photoshop. Це дозволить вам повернутися до роботи, якщо ви захочете щось змінити і не втратити при цьому в якості. Потім виконайте зведення шарів, щоб зменшити обсяг кінцевого файлу. Збережіть його у форматі.jpg" або gif. Останній - більш компактний, але при хорошому моніторі можуть бути видні дефекти. Якщо ви хочете вставити картинку на сайт, підійдуть обидва формати, а для виведення на друк виберіть.jpg".