Як обтягнути диван. обтягнути меблі.

Диван - це, мабуть, найважливіший предмет меблів в будь-якому будинку. Розташувавшись на ньому, можна подивитися телевізор, почитати журнал або ж просто відпочити після роботи. На жаль, з часом під впливом багатьох факторів оббивка дивана втрачає свій привабливий вигляд і потребує заміни. Справитися з цим нелегким справою можна самостійно, достатньо мати трохи вільного часу і всі необхідні інструменти.
Вам знадобиться
  • - тканина для оббивки;
  • - круглогубці;
  • - плоска викрутка;
  • - шпалерний ніж;
  • - синтепон або бавовняний ватин;
  • - поролон;
  • - будівельний степлер;
  • - щільна тканина.
Інструкція
1
Для початку розберіть свій диван на складові елементи, від'єднайте від нього підлокітники і зніміть подушки. Після цього приберіть з дивана стару оббивку, відкріплений її в місцях з'єднань. Для виїмки скоб скористайтеся круглогубцами і плоскою викруткою. Подденьте скобу за допомогою викрутки і вийміть круглогубцами. Після того як оббивка буде відкріплений, стягніть її. Намагайтеся робити це якомога акуратніше, щоб не порвати тканину, так як вона придасться для викрійки нової оббивки.
2
Обов'язково подивіться, в якому стані знаходиться набивка дивана, і перевірте пружинний блок. При необхідності замініть пошкоджені пружини. Якщо ви вирішите замінити набивочний матеріал, повністю зніміть його з усіх елементів. Уважно огляньте їх і приберіть всі залишилися фрагменти старого матеріалу і скоби.
3
Тепер приступайте до укладання нового наповнювача. Візьміть синтепон або бавовняний ватин, укладіть їх на елемент дивана і закріпіть степлером. Зверху обтягніть все щільною тканиною. Якщо ви хочете надати дивану округлості, скористайтеся поролоном, товщиною 20-40 мм. Постеліть його на підлозі і зверху покладіть один з елементів дивана зовнішньої стороною вниз. За допомогою шпалерного ножа зробіть викрійку. При цьому обов'язково залишайте невеликий припуск (приблизно 80 мм).
4
Як тільки всі викрійки будуть готові, акуратно натягніть поролон на лицьову сторону деталі і закріпіть його з внутрішньої сторони, використовуючи будівельний степлер. Зверху обтягніть деталі щільною тканиною, таким чином, щоб вона повністю закрила поролон.
5
Використовуючи стару оббивку як шаблон, зробіть викрійки з нової тканини. Будьте уважні, щоб не переплутати лицьову сторону тканини з виворітного. Після цього зшийте їх і починайте одягати на деталі дивана. Намагайтеся добре натягувати тканину, закріплюючи її внизу степлером. По закінченню роботи зберіть диван.
Корисна порада
Якщо ви обтягнули диван поролоном, обов'язково врахуйте це при крої нової тканини і трохи збільште припуски.