Як подивитися фото Землі з супутника.

Численні штучні супутники Землі, що запускаються в космос різними країнами, оснащені апаратурою, що дозволяє передавати фотографічні зображення поверхні нашої планети в реальному масштабі часу. Для того, щоб подивитися фото Землі з супутника, вам не треба бути вченим або космонавтом - ознайомитися з ними може будь-хто - користувач інтернету.
Інструкція
1
Фотографічні знімки, отримані з супутників, мають найширше, цілком «земне» застосування. Вони використовуються для оновлення топографічних карт і дозволяють отримувати високоточну тривимірну картографічну модель місцевості навіть в важкодоступних районах земної кулі. Ці знімки є основою для моніторингу стану сільськогосподарських посівів, природних об'єктів з метою оперативного дистанційного зондування. З їх допомогою складається прогноз погоди і виробляється оцінка великомасштабної шкоди, викликаного природними і техногенними катаклізмами.
2
Сучасна техніка дозволяє отримувати космічні супутникові знімки дуже високої роздільної здатності, отримані з відстані від 200 до 500 км, тому на них ви можете розглянути не тільки автомобілі, але і окремих людей. Наведені одного масштабом, трансформовані на площину і зібрані в єдиний мозаїчний фотоплан, вони являють собою справжню карту земної поверхні. Таку карту ви можете подивитися в Яндекс.Картах або Google.Maps, які є додатком однойменних пошукових систем.
3
Картографічний сервіс GoogleEarth можна безкоштовно встановити на домашній комп'ютер. Це дозволить вам побачити планету Земля в тривимірному зображенні. Можливості цього сервісу воістину безмежні - ви можете здійснити віртуальну подорож в будь-яке місце на планеті, побачити різні країни і історичні пам'ятники. Найбільш повно і достовірно представлені розвинені країни: США, Канада, Японія, держави Європи.
4
Якщо вас цікавить та місцевість, де ви проживаєте, то на сайті Космоснімкі.ру ви зможете подивитися детальні знімки великих населених пунктів і навіть ознайомитися з картою кадастрового розподілу, знайти по ній свою земельну ділянку, якщо ви знаєте кадастровий номер, присвоєний йому в Росреестра.
Згадуючи своє дитинство, напевно, кожен другий хлопчисько мріяв про підкорення космосу, мрія бути космонавтом завойовувала мільйони сердець. Насправді, лише для кількох людей ця мрія ставала реальністю. А подивитися планету у всій красі, перебуваючи при цьому за вікном ілюмінатора, можна і за допомогою спеціальних комп'ютерних рішень. І ці рішення не будуть коштувати вам тисячі чи мільйони американських доларів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключення до мережі інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви подумали, що потрібно придбати такий телескоп, який буде дивитися на супутник, і в його відображенні ви зможете переглядати нашу планету, то ви глибоко помиляєтеся. Подивитися на Землю можна за допомогою устаткування самого супутника та мережі інтернет. Уже створено безліч програмного забезпечення, яке дозволяє споглядати панорами багатьох ділянок нашої планети.
2
Американська компанія Google вже відома багатьом користувачам мережі інтернет. Поряд з нашою вітчизняною пошуковою системою, Google займається пошуком і розробкою новацій в області IT-технологій. Одним з головних проектів цієї компанії було створення загального доступу до супутникових знімків нашої планети. Відомо, що супутник постійно виробляє знімки нашої планети, частина цих знімків потрапила в розділ «Карти від Google». Перебуваючи на сторінці цього сервісу, можна з легкістю знайти знімок зі супутника свого району або будинку. Звичайно, чим вище швидкість вашого з'єднання, тим менше часу ви витратите на вивчення знімків вашого міста.
3
Але компанія Google не єдина в цій сфері, після офіційного опублікування цього сервісу, багато розробників побачили в цій ідеї великі можливості і інтерес ринку в особі споживача виробленого продукту. Усі наступні сервіси, створені за образом і подобою «Карт від Google», були в чомусь схожі, їх відмінності були мінімальні: інший дизайн програми, можливість запам'ятовування зазначених точок, збереження місць свого розташування і т.д.
4
Між тим, перегляд супутникових знімків був можливий не для кожної країни і не для кожного регіону. Приміром, знімки американських вулиць конкретніші, ніж знімки російських вулиць. Цікавим фактом може бути дослідження руху на вулицях на знімках супутника, де максимальне збільшення дозволяє розглянути конкретної людини.