Як влаштуватися в салон з продажу автомобілів. Як влаштуватися працювати в автомобільний салон.

Скористайтеся дієвим способом працевлаштування на посаду менеджера, поговоривши з начальником відділу продажів безпосередньо в автосалоні. Продемонструйте свої вміння та бажання працювати.
Вам знадобиться
  • - ПК з доступом в інтернет;
  • - телефон.
Інструкція
1
Ознайомтеся з вимогами до менеджеру з продажу автомобілів. Якщо у вас презентабельна зовнішність, доглянутий вигляд і відсутні мовні дефекти, шанси на працевлаштування помітно підвищуються. Пам'ятайте, що, влаштовуючись на роботу в якості менеджера, бажано освоїти набір офісного софта і програму «1С: Бухгалтерія».
2
У кандидата на вакансію менеджера з продажу автомобілів вітається швидкий і коректний набір тексту, володіння телефонним етикетом, ідеальні знання технічних параметрів виставлених на продаж машин. Продавець повинен бути комунікабельним людиною і почасти психологом. Йому необхідно передбачати бажання клієнтів і ненав'язливо загострювати їх увагу на певній моделі транспортного засобу.
3
Влаштуватися в автосалон можна і без досвіду роботи за фахом. Закінчивши технічний вуз автомобільної спрямованості або встигнувши спробувати себе в області продажів, ви можете розраховувати на вакантне місце. Спочатку вас прикріплять до досвідченого наставнику і визначать невеликий оклад. Не турбуйтеся, адже дохід менеджера залежить виключно від відсотків з продажів.
4
Пам'ятайте, що в автосалоні достатньо посад, які не потребують спеціальної підготовки. Дівчата можуть влаштуватися у відділ оформлення або секретаріат. Технічному центру нерідко потрібні слюсарі, електрики або робітники інших спеціальностей. Якщо роботодавець вибере вас, пройдіть випробувальний термін, встановлений для всіх позицій.
5
Відвідайте розділ вакансій на сайтах великих автосалонів і ознайомтеся з відкритими для шукачів позиціями. Заповніть резюме в певній формі та залиште його на веб-ресурсі роботодавця. Якщо протягом двох тижнів з вами не зв'язалися, зателефонуйте до відділу кадрів і дізнайтеся результат самостійно.
Робота в автосалоні дає можливість доторкнутися до світу свободи і швидкості. Велику завантаженість і нервування компенсують високі доходи. І влаштуватися в автосалон можуть цілеспрямовані люди, а не тільки обрані.
Інструкція
1
Робота в автосалоні приваблює багатьох молодих людей і дівчат високими доходами, престижністю та можливістю скористатися пільговими умовами покупки автомобіля. Але за блискучими дверима show-room ховається досить важка праця. Робота з людьми завжди відрізняється підвищеним ступенем відповідальності. Кожен покупець в автосалоні , навіть якщо він купує Ладу Калину в мінімальній комплектації, вважає себе правим і вимагає персонального уваги і поваги. Логіка в цьому є: людина прийшла витратити велику суму грошей і вимагає відповідного ставлення до себе. А таких клієнтів на місяць буває мінімум по 300-500 чоловік. І всі вони різні, і всі вони хочуть найкращу машину за найнижчою ціною і купу подарунків. І менеджер з продажу повинен їм все це забезпечити так, щоб покупець не зрозумів, де ж обдурили.
2
Вимоги до менеджерів з продажу строгі. У кандидата має бути презентабельна зовнішність, доглянутий вигляд, відсутність мовних дефектів. Менеджер повинен володіти набором офісних програм, 1С бухгалтерією, спеціальними внутрішніми програмами. Знання іноземних мов знадобиться при спілкуванні з закордонними філіями автоконцернів. Повинна бути висока швидкість друку, телефонний етикет, ідеальне знання технічних характеристик продаваних автомобілів. Продавець повинен бути почасти психологом. Він повинен вгадувати побажання клієнта або ненав'язливо переводити увагу покупця з однієї марки машини на іншу. А все можливо при відмінних комунікативних навичках.
3
В автосалон можна потрапити і без досвіду роботи за фахом. Якщо ви вже встигли спробувати себе в продажах, ви можете розраховувати на бажане місце. Випускники технічних ВНЗ автомобільної спрямованості так само затребувані в автосалонах. Для початку вас прикріплять до досвідченого менеджеру і зроблять невеликий оклад. Весь дохід менеджерів будується виключно на відсотках від продажів. Оклад там чисто символічний.
4
В автосалоні багато посад, які не потребують спеціальної підготовки. Для дівчат там є місця у відділі оформлення, секретаріаті, на ресепшені. Технічний центр бере на роботу слюсарів, електриків, технічних фахівців. Для такої роботи головним є наявність досвіду роботи. Абсолютно для всіх позицій встановлюється випробувальний термін.
5
На сайтах великих автосалонів є розділ вакансії, де можна подивитися відкриті для шукачів позиції. Там же можна заповнити резюме по певній формі. Якщо протягом 2-ох тижнів вам не передзвонили, не полінуйтеся самі зателефонувати у відділ кадрів і дізнатися результати. В салонах така текучка кадрів, що відділ персоналу не обтяжує себе в активному пошуку.
6
Найдієвішим способом буде бесіда безпосередньо в салоні з начальником відділу продаж (НОП). Ви можете одразу продемонструвати свої вміння у справі. Якщо ви хочете влаштуватися в техцентр, то вам потрібен начальник виробництва.
7
Нові відкриваються салони часто вішають на своїх майбутніх магазинах перетяжку з інформацією про пошук співробітників. Ви можете залишити свою заявку по вказаному телефону. Але врахуйте, відкриття салону може затягнутися на кілька місяців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hKAk5vMgcPM