Як стати учасником велогонки Тур де Франс.

«Тур де Франс» є найбільш відомою і престижною велосипедної гонкою світу. Супервелобагатоденки проходить з кінця червня по початок липня на шосейних дорогах Франції та Бельгії. «Тур де Франс» складається з 20 етапів і одного прологу і триває 23 дні. Можливо, дивлячись на змагання по телевізору, ви задавалися питанням: як стати учасником велогонки «Тур де Франс»?
Інструкція
1
Запишіться в секцію велоспорту. Відшукайте дану секцію в своєму місті, зв'яжіться з тренерами, дізнайтеся, проходите ви за віком. Якщо всі ці пункти вами виконані успішно, то можете приступати до тренувань. Варто відзначити, що, якщо ви всерйоз націлилися на участь в «Тур де Франс», то починати тренуватися потрібно у віці 8-12 років. Якщо вам уже за 30, то навряд чи тренери будуть вас готувати до якихось серйозних турнірам. Для участі ж в аматорських змаганнях можна готуватися самостійно.
2
Вдало виступайте на регіональних і національних турнірах. Для того щоб стати учасником супервелобагатоденки «Тур де Франс», недостатньо бути хорошим велосипедистом. Потрібно стати одним з кращих велосипедистів у своїй країні. Грамотний тренер і власне старанність дозволять вам розвинути витривалість і показувати значні результати на змаганнях. З дитинства привчайте себе ставати першим на турнірах будь-якого масштабу. У «Великій петлі» бере участь 22 команди і близько 200 велосипедистів. Не так вже й багато у порівнянні із загальною кількістю людей, що займаються велоспортом в усьому світі.
3
закріпивши в професійній команді. Після періоду великих і малих перемог юнацтва варто переходити до перемог велоспорту дорослого. Однак для початку було б непогано потрапити в професійну велокоманду. До неї входить близько 30 чоловік різних амплуа. Якщо ви показали добре себе на юнацькому рівні, маєте за плечима виступи на міжнародних турнірах, то можете сміливо чекати запрошення від однієї з таких команд. Найбільш відомими велоклуб на пострадянському просторі є російська «Катюша» і казахстанська «Астана». Варто відзначити, що не кожна професійна команда допускається до участі в «Тур де Франс». Тому прагнути треба потрапити в кращі 22 команди світу, наприклад, в американську "Garmin-Barracuda" або в "RadioShack-Nissan" з Люксембурга.
4
Стати корисним учасником своєї команди. У 2011 році в «Тур де Франс» брало участь 22 команди і 198 велогонщиків. Це говорить про те, що не кожен з 30 учасників команди бере участь в найпрестижнішій велобагатоденці. Для участі в «Тур де Франс» необов'язково бути кращим велогонщиком в своїй команді, але потрібно бути одним з найбільш корисних у своєму амплуа, щоб гарантувати собі участь в «Тур де Франс».