Як виглядають схеми орігамі з паперу для початківців. орігамі схеми для початківців кораблик.

Орігамі - це стародавнє мистецтво складання різних фігурок з паперу. Воно сягає своїм корінням в Древній Китай, де і була винайдена папір. Основне гідність орігамі в тому, що воно дозволяє експериментувати з різними видами паперу. Для виробів відмінно підходить кольорова офісний папір, але так само фігурки можна складати з вирізок журналів, газет і навіть звичайних фантиків.
Інструкція
1
Для того щоб почати складання, вам необхідно вивчити набір умовних позначень використовуваних на схемах орігамі різної складності: згин, складка, перегнути, повернути, вигнути, надрізати, загорнути та інші.
2
Першим ділом навчитеся виконувати базові форми: подвійний трикутник, повітряний змій, блін, двері, книжка, жаба. Перш ніж приступати до створення орігамі дракона або лебедя, краще потренуйтеся на простіших схемах для початківців.
3
Кораблик є однією з найпростіших схем орігамі. Для того щоб скласти дану модель, вам знадобиться квадратний листочок паперу і пара простих рухів. Можна використовувати спеціальний папір для оригамі або будь-яку іншу, але головне, щоб лист був квадратний. Якщо ви візьмете кольоровий папір, тоді обов'язково розташуйте її кольоровий стороною вниз.
4
Ви приємно здивуєте свою половинку незвичайним вирізаним з паперу сердечком, тобто дуже красивою паперовою валентинкою, складеної в техніці орігамі.
5
Всього за пару хвилин ви зможете скласти з яскравого кольорового паперу об'ємні зірки. Вони обов'язково пригодяться на новий рік і в повсякденному житті, додадуть у ваше життя яскравих фарб.
6
Дуже корисні різні дрібниці у вигляді паперових конвертів, красивих подарункових коробочок або рамок для фотографій. Все це в першу чергу оригінально, незвично і зовсім нескладно зробити самому по покроковим орігамі схемам.
7
Не забувайте і про Кусудама - яскравих квіткових кулях. Такі вироби з паперу можна підвісити на мотузочку в будь-якому куточку квартири. З їх допомогою ви швидко створите святковий настрій в своєму будинку.
8
Якщо вам хочеться створити щось більш складне, тоді до ваших послуг модульні орігамі для початківців. Ці об'ємні паперові фігурки складаються з окремих елементів без допомоги клею і ножиць. Паперовий лебідь з модулів може зайняти гідне місце в будь-якому будинку і приковувати захоплені погляди гостей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZC8IWVMNQrQ