Як вивчити неправильні англійські дієслова.

Неправильних англійських дієслів в англійській мові, за підрахунками фахівців, близько 300. І всі їх потрібно знати, щоб правильно будувати англійські пропозиції. Але вивчити їх досить складно. Адже потрібно не переплутати, які змінюють свою форму, які пишуться і звучать однаково. Існує ряд рекомендацій, як можна вивчити неправильні дієслова англійської мови швидко і надійно.
Інструкція
1
Якщо ви володієте талантами поета, можете придумати забавні віршики, які заріфмуются з неправильними дієсловами. Так навчання буде йти і швидше, і веселіше. Вірш для вивчення може виглядати так: «Дорослі я, йдуть роки, і я не знаю навіть сам, чим займатися буду я і ким become became, become».
2
У випадку, якщо поетичні таланти не ваш коник, підіть іншим шляхом. В першу чергу виділіть ті дієслова, які умовно можна назвати сильними. До них відносяться ті, що беруть участь в базовому побудові граматичних основ - to be, shall, will, can та інші. Їх всього близько 10. Вивчіть для початку всі три форми саме для цих частин мови. Далі вони допоможуть вам зорієнтуватися.
3
Ще один варіант вивчити неправильні англійські дієслова - розділити їх на групи по звучанню. Так, наприклад, є ряд дієслів, які відносяться до списку неправильних, при цьому при зміні за часами вони не змінюють свою форму. Це такі дієслова, як cut-cut-cut, cost-cost-cost, put-put-put та інші. Запам'ятайте їх, після переходите до іншої групи. Наприклад, до тих дієсловам, які схожі зі зміни своїх форм. Наприклад, know-knew-known, grow-grew-grown та інші.
4
Є й такі групи дієслів, які сильно трансформуються, змінюючись за часами. Це такі дієслова, як do-did-done, go-went-gone, be-was/were-been та інші. До їх вивчення потрібно підійти особливо ретельно. Тим більше що частина з них ви вже вивчили, коли розбирали сильні базові дієслова.
5
Одна з методик спирається на зорову пам'ять. Щоб вивчити неправильні дієслова таким чином, потрібно розвісити по будинку картки з усіма трьома формами того чи іншого дієслова. Пересуваючись по квартирі, ви будете регулярно натикатися на них поглядом і заучувати їх ще й за допомогою зорової пам'яті.
6
Ще один спосіб виглядає наступним чином: візьміть чистий зошит і на початку листа напишіть трійку дієслів. Продовжуйте писати, поки сторінка не закінчиться. На кожен дієслово і його похідні відводите окрему сторінку. Таким чином будуть задіяні два механізми запам'ятовування - зоровий і механічний.
Корисна порада
Головне, не поспішайте. Чим більше будете зациклюватися на невдачах, тим складніше вам буде вивчити необхідну інформацію.