Як вчити англійську по картинках.

Англійська мова є міжнародною, і для людини, що володіє ним досконало, відкриті всі двері світу. Найбільш простий і захоплюючий спосіб його вивчення - це використання картинок, так як значна частина інформації сприймається людьми через зорові образи.
Інструкція
1
Існує величезна кількість різних книг, які присвячені вивченню англійської мови за допомогою картинок. У них ви без зусиль зможете знайти безліч ілюстрацій і пояснювальних текстів з найрізноманітніших галузей знань, починаючи з простих речей і закінчуючи складними поняттями. Також дуже корисні і прості у використанні спеціальні фотословник.
2
Ви значно полегшите собі завдання, самостійно зробивши картки для вивчення англійської мови. Для цього купите в магазині блок картону або листочки для записів. За допомогою ножиць виріжте з газет і журналів яскраві зображення, візьміть клей і приклейте на одному боці аркуша малюнок, а на іншій напишіть слово англійською мовою.
3
Завжди носіть картки з собою і кожну вільну хвилинку діставайте їх, намагайтеся пригадати, як звучить це слово англійською мовою.
4
Не забувайте, що краще вчити кожен день по три-чотири нових слова, ніж за один раз ковтати двадцять-тридцять. Намагайтеся в першу чергу вчити ті слова, які вам більше цікаві, а не ті, які ви вважаєте корисними, але нудними.
5
Якщо вам терміново необхідно вивчити список складних слів, тоді зробіть над собою зусилля, зберіть всю силу волі і приступайте до їх вивчення. Картки з особливо важкими для запам'ятовування словами складіть в окрему стопку і перебирайте їх частіше звичайного, щоб швидше запам'ятати.
6
Вивчити слова можна набагато швидше, якщо у вас будуть працювати всі види пам'яті. Таким чином ви будете дивитися на слово, потім слухати його правильну вимову диктором, повторювати вголос англійською мовою і писати на папері.
7
Не забувайте, що найкращий спосіб правильно вчити англійські слова - це вчити їх із задоволенням. Приділяйте занять більше часу, і тоді у вас все обов'язково вийде.