Як привітати подругу з ювілеєм. день народження подруги тематична вечірка.

Самим близькою людиною жінки часто називають свою подругу. Пов'язано це з тим, що саме їй можна довірити всі таємниці і попросити про допомогу навіть у самих безвихідних ситуаціях. І коли у подруги день народження, особливо кругла дата, її потрібно привітати по-особливому.
Інструкція
1
Все своє захоплення таким незвичайною людиною, як ваша подруга, можна виразити у віршах власного твору. При цьому необов'язково придумувати занадто велике поетичне творіння. Нехай у ньому буде всього 4 рядки, зате написаних від душі. При написанні вірша пам'ятайте, що в ньому обов'язково потрібно возвеличити особисті якості вашої подруги, особливо ті, які повною мірою підкреслюють її жіночність. Це може бути і домовитись, і доброта, і ласка, і багато іншого.
2
Можна подарувати подруги кілька хвалебних од, складених в стилі хокку, тобто японських тривіршів. Однак, перед тим як взятися за твори подібних віршів, продумайте, що саме ви хочете ними сказати. Адже японська поезія - це джерело глибоко сенсу і мудрості. І ваші тривірша повинні повністю витримувати східні традиції.
3
Можна оригінально привітати подругу, склавши для неї персональну стінгазету. В якості вихідних матеріалів підійдуть її фотографії - як у дорослому віці, так і в дитинстві. Крім цього підберіть відповідні віршовані заготовки, запасіться фарбами та крейдою. Політ вашої фантазії при складанні такої стінгазети не обмежений. Прикрасити газету можна чим завгодно - від шовкових або атласних стрічок до повітряних куль і квітів.
4
Як варіант, можете замовити або спекти самостійно торт, прикрашений мастикою. Солодкі фігурки і загальний малюнок покриття можуть бути абсолютно будь-яким. Адже ви ж краще за інших знаєте, що подобається вашій подрузі. Може, це буде квіткова галявина ромашок або скриня зі скарбом. Можна з мастики виліпити на додаток до торта букет квітів. Такий солодкий подарунок рідкісна жінка не оцінить.
5
Підготуйте подрузі сюрприз - замовте на її свято танцювальне шоу. Правда, підійде такий варіант подарунка тільки в тому випадку, якщо святкування ювілею відбудеться в ресторані.
6
Подаруйте своїй подрузі її портрет. Його вам художники можуть намалювати по фотографії. Для початку дізнайтеся, який саме фотознімок відноситься до числа найулюбленіших у вашої подруги, після чого віднесіть його художнику. Раму для полотна ви легко зможете знайти в спеціалізованих магазинах. Такий подарунок подруга точно не забуде, а картина займе почесне місце на стіні її квартири або будинку.
7
Ви можете також подарувати своїй подрузі що-небудь, про що вона давно мріяла. Наприклад, абонемент на кілька відвідувань СПА-салону або на курс масажу. А, може, в якості подарунка виступити і путівка на який-небудь райський острів. Тут все залежить від ваших фінансових можливостей і ступеня близькості подруги до вас.