Як завантажити додаток для телефону Samsung. Як скачати на телефон самсунг додаток.

Функціонал деяких моделей стільникових телефонів Samsung дозволяє дивитися фільми, прослуховувати музику, а також користуватися різними додатками: електронними словниками, браузерами, довідниками, а також книгами та іграми. Щоб встановити додатки, можна вибрати один з декількох доступних способів.
Інструкція
1
Знайдіть додатки в інтернеті і скачайте з допомогою вбудованого веб-браузера. Найбільш широкий вибір - на фан-сайтах, присвячених даній марці телефонів, наприклад, samsung-club.org і samsung-fun.ru. Тут ви зможете скачати ігри, мультимедіа, а також різні корисні та розважальні програми. Знайдіть відповідне додаток, після чого в веб-браузері вашого телефону введіть посилання на нього. Так ви заощадите трафік, уникнувши зайвого веб-серфінгу.
2
Закачайте додаток у внутрішню пам'ять телефону за допомогою дата-кабелю. Для цього попередньо синхронізуйте ваш пристрій з комп'ютером. Зазвичай всі необхідні комплектуючі (дата-кабель, диск з драйверами) входять до комплекту мобільного телефону. Якщо це не так, то їх потрібно придбати окремо. Необов'язково використовувати диск з драйверами і дата-кабель саме для вашої моделі телефону, достатньо буде і будь-якого дата-кабелю, відповідний по роз'єму до вашого апарату. Програмне забезпечення і драйвери, необхідні для синхронізації, можна скачати на ресурсі samsung.com або на зазначених вище фан-сайтах.
3
Встановіть на ваш комп'ютер необхідні для синхронізації драйвери і програмне забезпечення, після чого виконайте підключення телефону. Переконайтеся, що система виявила мобільний, і дочекайтеся установки драйверів. Скачайте з одного із сайтів про мобільних телефонах Samsung потрібне вам додаток і скопіюйте його в пам'ять апарату. До завершення копіювання забороняється відключати телефон, щоб уникнути апаратних пошкоджень. Виконайте перезавантаження апарату і переконайтеся, що встановлений додаток функціонує коректно. Нарешті, відключіть пристрій і від'єднайте кабель від комп'ютера. Запустіть встановлене додаток і перевірте його роботу.