Як позбутися від пуху.

Багато міські жителі з настанням літа відчувають сильний дискомфорт, пов'язаний з цвітінням тополь. Тополиний пух активно розноситься вітром, потрапляючи в житлові приміщення і доставляючи багато неприємних хвилин тим, хто страждає алергією. Щоб зменшити вплив цього природного фактора, необхідно підтримувати чистоту в приміщеннях і вживати профілактичні заходи.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що алергія безпосередньо на тополиний пух - досить рідкісне явище. Справжньою причиною більшості алергічних реакцій є пилок, спори рослин і бур'ян. Прикладом може служити березова пилок. Вона легка, дрібна, добре поширюється на вітрі. Саме такі компоненти й переносить на собі тополиний пух.
2
Постарайтеся до мінімуму скоротити кількість тополиного пуху в житлових і службових приміщеннях. Без необхідності намагайтеся не відкривати вікна в квартирі, користуйтеся захисними протимоскітні сітки, що дозволяють впускати свіже повітря, але запобігають проникненню тополиного пуху. Кватирки можна завісити вологою марлею. Проїжджаючи повз тополиних алей на автомобілі, закривайте вікна.
3
З метою профілактики алергічних реакцій використовуйте для очищення дихальних шляхів спрей з морською водою. Так ви звільнитеся від неприємних відчуттів в носі, зніміть часті набряки і зволожите слизові.
4
Якщо поблизу від вашого будинку знаходиться велике скупчення тополь, не менше двох разів на день протирайте пил з усіх поверхонь в квартирі. Не використовуйте для видалення тополиного пуху пилосос, він не допоможе ефективно зібрати пух, а тільки роздує його по кутах.
5
Використовуйте будинку побутові очисники з функцією мийки повітря. Такі пристрої дозволяють підтримувати в приміщеннях певну вологість, одночасно видаляючи більшість частинок пилу і пуху.
6
Перебуваючи на вулиці, намагайтеся закривати ніс і рот хусткою. Після прогулянок на свіжому повітрі очищайте одяг і взуття від пуху перед входом у житло. Обов'язково промивайте ніс і вмивайтеся.
7
Ретельно підбирайте антигістамінні препарати. Деякі з них знімають лише певні симптоми (сухість в горлі, кропив'янку, свербіж шкіри). Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати той чи інший засіб від алергії.