Як швидко схуднути до літа.

Весняне сонечко розтопило залишки снігу, літо не за горами, а значить, пора підготувати не тільки гардероб, але і власне тіло. Для цього доведеться кардинально поміняти раціон харчування і додати фізичні навантаження, без яких неможливо привести в порядок м'язи і змоделювати фігуру.
Інструкція
1
Не намагайтеся схуднути за один тиждень. Голодні дієти можуть дати швидкий результат, але він буде короткочасним. До того ж ви можете підірвати здоров'я, так як для нормального функціонування організму потрібно раціональне і повноцінне харчування. Єдине, що можна зробити - скоротити кількість споживаних калорій.
2
Самий раціональний спосіб швидкого схуднення, результати якого будуть зберігатися тривалий час - це звернутися до дієтолога і скласти меню з урахуванням вашої ваги, віку і супутніх захворювань. Ожиріння відноситься до захворювання, і так само, як і при будь-якій хворобі, потрібно лікування за участю спеціаліста.
3
Якщо ви не плануєте звертатися до дієтолога, відмовтеся від жирного, смаженого, скоротіть кількість жирів і їжі тваринного походження, основою раціону повинна стати рослинна їжа, замість м'яса тимчасово використовуйте соєві замінники, ведіть підрахунок кілокалорій, харчуйтеся дрібно і часто.
4
Крім того, не вживайте спиртні напої, які містять велику кількість порожніх калорій і сприяють порушенню апетиту, всі салати заправляйте соєвим соусом, максимально обмежте вживання кухонної солі, пийте багато води, мінеральної води без газу, зеленого чаю без цукру.
5
На жаль, тільки скороченням кількості кілокалорій не обійтися. Щоб прискорити обмін речовин, посилити ефект дієтичних заходів, вам доведеться більше рухатися. Зимова гіподинамія стала причиною зайвої ваги, тому навесні починайте ранок з зарядки і контрастного душу. Більше ходіть пішки, запишіться у фітнес-центр, де під керівництвом досвідченого фахівця ви будете не тільки худнути, але і зможете змоделювати фігуру в короткі терміни. Усі фізичні вправи повинні виконуватися у швидкому та ритмічному темпі. Тільки таким методом можна досягти позитивних результатів. Контролювати темп в домашніх умовах дуже складно.
6
Відвідайте косметичний салон, щоб пройти курс шоколадного обгортання. Перед процедурою вам розпарити тіло, зроблять масаж, потім з ніг до голови обмажуть гірким шоколадом з підвищеним вмістом кофеїну, обгорнутий в термічні целофанові мішки. За одну годину ваші обсяги скоротяться на 1 см, м'язи підтягнуться, шкіра буде виглядати гладкою і пружною. Повний курс обгортання складається з 10-15-20 процедур, за бажанням клієнта. Якщо целюліту в проблемних місцях досить багато, вам вдасться від нього повністю позбутися.
7
Комплексне схуднення допоможе вам прийти у форму, і до літа ви будете виглядати просто чудово.
Проблема зайвої ваги в підлітковому віці зараз широко поширена. Без огляду педіатра й дієтолога складно що-небудь радити або говорити про основні причини ожиріння. З'ясуйте, чому ваша дитина стала активно збільшуватися у вазі і негайно приступайте до ліквідації жирових відкладень.
Інструкція
1
Слідкуйте протягом десяти днів як саме харчується ваша дитина не тільки вдома, але і в школі. Кількість вживаної їжі також відіграє важливу роль. Якщо в раціоні підлітка переважають вуглеводи, а не інші корисні компоненти, виключіть хлібобулочні вироби з раціону не тільки дитини, але і всієї сім'ї. Купуйте якнайбільше корисної їжі, фруктів і овочів.
2
Контролюйте рухову активність підлітка. Дізнайтеся у викладача в школі, як дитина займається на уроках фізкультури. Спробуйте збільшити фізичні навантаження, віддайте дитину в спортивну секцію. Ні в якому разі не змушуйте ходити в секцію, якщо дитина сама цього не бажає.
3
Чи не балуйте дитини надмірною кількістю солодощів, але і повністю також не забирайте. Глюкоза необхідна для роботи мозку. Включіть в раціон невелику кількість волоських горіхів і не забувайте, що і вам доведеться змінити харчування, щоб підліток не відчував себе ущемленим.
4
Прочитайте літературу, присвячену правильному харчуванню та спеціальному підліткового харчуванню. Чим швидше батьки розуміють, що дитина страждає, набираючи зайву вагу, тим швидше почнеться процес втрати ваги.
5
Не залишайтеся до проблеми зайвої ваги підлітка байдужим, постійно дзвоніть і питайте у нього, що він сьогодні поїв за яких обставин. Якщо ви помітите, що дитина набирає зайві калорії, перекушуючи чіпсами і сухарями з магазину, то зменшуйте кількість грошей на кишенькові витрати. Таким чином, дитина повинна зрозуміти, що гроші йому дають батьки не для того, щоб витрачати їх на марну їжу.
6
Поговоріть з дитиною про проблему зайвої ваги, поясніть, що тільки спільними зусиллями можна досягти бажаного результату. Не кричіть і не нав'язуйте свою думку, не критикуйте, не обзивають образливими словами, будьте дуже тактовні і ви досягнете компромісу в ситуації, що склалася.