Як привести себе в форму до літа.

Навесні жінки починають активно готуватися до пляжного сезону. Бути стрункою, підтягнутою і красивою - ось до чого прагнуть дівчата. Після холодної та сірої зими хочеться змінити імідж, тобто додати в зовнішність яскравих фарб. Але щоб виглядати надзвичайно, необхідно привести себе в форму.
Інструкція
1
Зверніть увагу на свою фігуру. Ви помітили зайві кілограми? Або шкіра стала в'ялою? Вперед на фітнес! Звичайно, ви можете займатися фізичними вправами вдома, але краще, якщо програму занять підбере вам професіонал в цій справі. До того ж будинку на вас може напасти лінь, а відвідуючи спортивний клуб, ви будете перебувати під пильним поглядом інструктора. Бракує часу або коштів на спортивний клуб? Придбайте ролики або велосипед і катайтеся якнайчастіше.
2
Холодна і довга зима може негативно вплинути на стан вашої шкіри. Тому ви повинні привести в порядок і її. Для цього перегляньте свій раціон. Він повинен бути збалансованим. Харчуйтеся часто, але не великими порціями. Помилка деяких жінок - жорсткі дієти. Застосовувати їх у жодному разі не можна, адже ви завдасте шкоди свого організму. Пийте більше рідини, так як вода виводить з організму шлаки. Вживайте в їжу більше рослинної їжі (овочі, фрукти, ягоди). Також почніть застосовувати комплексні вітаміни.
3
Передивіться засоби по догляду за шкірою. Ви повинні придбати очищають, зволожуючі і захищають кошти. Якщо взимку вам доводилося рятувати шкіру від холоду, то влітку доведеться захищати її від сонячних променів. Для цього підберіть спеціальний крем.
4
Щоб привезти шкіру в нормальний стан, а також спалити кілька кілограмів, ви можете записатися на курс масажу. Краще звернутися до фахівця, так як він зможе виявити проблемні ділянки тіла і привезти їх в норму (звичайно, якщо ви будете дотримуватися й інші рекомендації).
5
Як можна частіше гуляйте на свіжому повітрі. Ведіть здоровий спосіб життя, відвідайте басейн або запишіться на акваеробіку. Постарайтеся щоранку робити зарядку, таким чином ви не тільки будете тримати фігуру в нормі, але і додасте собі бадьорості.