Як повісити кухню.

Кухонні шафи необхідно повісити міцно, рівно і надійно. Висота навішування повинна бути зручною для їх використання. Прикріплювати їх до стіни можна старим способом - на шурупи, а можна скористатися металевої монтажної планкою. При другому способі шафи триматимуться рівно і більш надійно. При їх закріпленні не страшні будуть перекоси й нерівності стіни.
Вам знадобиться
  • -дюбель
  • -дерев'яні пробки
  • -дрель
  • -отвертка
  • -уровень
  • -шурупы
Інструкція
1
Переконайтеся в фортеці і надійності стіни. Починайте навішувати від кута. Перший шафа встановіть по вертикальному рівню бічної стіни. Відзначте, просвердлите, вставте дюбель. Діаметр отвору зробіть максимум 6 мм, дюбель необхідно вбити 40 мм. Він не повинен мати холостого ходу.
2
Для важких меблів не можна використовувати гартовані само різи, у них часто відлітають капелюшки, не витримуючи навантаження.
3
Шурупи візьміть діаметром 5 мм, з різьбленням що йде не до кінця, щоб різьбу закрутити в стіну, а гладкий стрижень з капелюшком залишився зверху.
4
Якщо в цегляній стіні ви просвердлили отвір між цеглинами, то вбити необхідно дерев'яну пробку.
5
Зробивши отвори, перевірте все рівнем. Навісьте шафа. Наступний шафа навішуйте, вимірюючи по першому. Відзначте отвори, просвердлите, вставте пробку або дюбель, вкрутите шурупи і навісьте.
6
Якщо у кухонних шаф не рівні кути, то починати навішування необхідно з середнього шафи, навішення наступних шаф вимірюйте щодо навішати, по горизонталі.
7
навішуючи на металеву монтажну планку, просвердлите отвори, вбийте пробку або дюбель і прикріпіть планку. Перевіряти необхідно схилом або рівнем, виходячи з горизонталі. На спеціальні тримачі навісьте шафи. Ці кріплення дозволяють регулювати шафи по висоті і відстані від стіни. Навантаження на стіну, при даному способі кріплення, розподіляється рівномірно. Це сприяє більш надійному закріпленню кухонних шаф.