Як потрапити на Фестиваль шопінгу в Стамбулі.

Фестиваль шопінгу в Стамбулі, або Istanbul Shopping Fest, був вперше проведений в 2011 році. Відтоді влада країни планує організовувати цей захід щорічно. Приблизно на 40 днів наприкінці весни (дати для кожного року трохи варіюються) Стамбул перетворюється на величезну торгову точку. Заступництво фестивалю надають такі організації, як Міністерство культури і туризму Туреччини, мерія міста та інші дуже серйозні структури.
Вам знадобиться
  • - квитки в Стамбул,
  • - бронь готелю чи готелю.
Інструкція
1
Щоб потрапити на Фестиваль шопінгу, не потрібно практично жодних зусиль. Першим ділом з'ясуйте точні дати його проведення. Потім виберіть час фестивалю, коли зможете поїхати в Туреччину. Навряд чи хтось стане присвячувати шопінгу в Стамбулі всі 40 днів, але от 2-3 тижні виділити можна. Громадянам Росії віза в Турецьку республіку не потрібна, якщо вони не планують перебувати там довше 90 днів. Фестиваль шопінгу триває 40 днів, так що цього часу точно буде достатньо.
2
Квитки краще всього придбати заздалегідь, так як під час фестивалю у зв'язку з напливом туристів в Стамбул ціни можуть сильно піднятися. Те ж саме стосується і бронювання готелів. Очікується, що до 2015 року фестиваль приверне більш, ніж 15 млн гостей з усього світу. В даний час готельний потенціал Стамбула не дозволяє розмістити стільки туристів, але роботи по поліпшенню цих показників ведуться прямо зараз. Якщо хочете розміститися з найбільшою вигодою, бронюйте готелі не в останній день перед вильотом.
3
Ніякого вхідного квитка на фестиваль не потрібно. Багато торгові центри Стамбула в цей час працюють цілодобово, ринки і магазини продовжують час роботи до 23 годин і пізніше. Фестиваль проходить в європейській і анатолийской частинах міста. Одночасно можна буде насолодитися всілякими видовищами: барвистими і цікавими шоу-програмами, концертами, поучаствовать у вечірках і побувати на святах. На фестивалі буде проведена лотерея, для участі в якій просто достатньо придбати щось на на суму, більше 40 лір. Очікуються набагато нижчі ціни на товари, ніж зазвичай. Всіх гостей чекають численні й досить значні знижки. На відкритті відбудеться традиційний парад музикантів і артистів, який сам по собі є дуже захоплюючим видовищем.