Як працюватиме новий стилус від Apple.

Продукція компанії Apple визнана у всьому світі завдяки своїй вишуканості та елегантності. У кожному її вигляді присутнє щось особливе. Є інформація, що навіть простий стилус - плід розробки цієї компанії - відрізнятиметься від інших.
Інструкція
1
Нові стілуси для планшетів будуть сумісні з iPhone і iPad. Трохи дивує той факт, що за виробництво подібного девайса взялася саме компанія Apple. Як казав її засновник Стів Джобс: «Кому потрібен стилус? Вам доведеться носити його з собою, ви викинете його або втратите »,« Бог дав нам 10 стілусів, так давайте не будемо винаходити ще один ». Навіть через кілька років після виходу iPhone, управління планшетом і введення даних вироблялися пальцем, однак патентна заявка на новий стилус була подана ще за життя Джобса. Поки немає точної інформації, чи будуть проводитися два різних стилуса, але є новини про два нововведення: оптична камера і зворотна віддача.
2
Оптична камера, вбудована в стилус, дозволить домогтися більш точного позиціонування на екрані.
3
Більший інтерес представляє друга патентна заявка Apple, яка носить назву Haptic Input Device. Це конструкція введення даних із зворотним зв'язком. Якщо ви торкаєтеся звичайним стилусом до екрану, ви нічого не відчуваєте, крім ковзання по твердій поверхні. Творці нової технології пропонують принципово новий підхід. Вони забезпечили функцією вібрації не само мобільний пристрій, а новий стилус.
4
Задум розробників в тому, що стилус починає вібрувати в той момент, коли отримає сигнали від iPhone або iPad. У користувача створиться відчуття того, що він торкається до різних об'єктів на екрані дисплея.
5
У заявці, поданій в американське патентне бюро (USPTO) сказано, що технологія введення за допомогою вібруючого стилуса створить новий стиль спілкування користувача з даними, відображеними на екрані. При цьому користувач буде отримувати більш яскраві й реалістичні враження від використання пристрою.