Як сплатити скайп.

Skype - популярна програма Інтернет-телефонії. Skype пропонує своїм користувачам можливість здійснювати безкоштовні аудіо та відео дзвінки. Поряд з цим Skype також пропонує кілька платних послуг, для користування якими вам буде потрібно поповнити свій особистий рахунок в даній системі. Давайте розглянемо найпростіший спосіб поповнення рахунку - через електронний гаманець Яндекс.Деньги.

Вам знадобиться

Для цього вам потрібен доступ до інтернету і свій електронний гаманець у системі Яндекс.Деньги.

Інструкція
1

Зайдіть на сайт Яндекса і перейдіть в свій електронний гаманець.

2

Відразу на сторінці натисніть на логотип Skype - він приємного блакитного кольору і стоїть першим в ряду самих популярних товарів і послуг купуються за Яндекс.Деньги.

3

Наступною відкриється сторінка "Сплатити Skype". Позначте суму, яку ви хочете внести на свій рахунок і натисніть на опцію "Авторизуватися".

4

Після переходу на наступну сторінку введіть в віконцях свій логін і пароль в Skype. Система пропустить вас далі.

5

Підтвердіть платіж і введіть платіжний пароль. Через кілька секунд з вашого гаманця Яндекс.Гроші оплата надійде на ваш особистий рахунок в Skype. Ви можете оплачувати необхідні вам послуги Skype.

Зверніть увагу

Для переговорів через Skype вам може знадобитися: для аудіо розмов - гарнітура, для відео - вебкамера.

Корисні поради

Поповнити свій рахунок в Skype можна і іншими способами. Наприклад, за допомогою банківських карт, розрахункового рахунку в банку, або інших платіжних систем.