Як потрібно правильно засмагати.

Засмагати правильно - значить не отримати опіків, пухирів, неприємних відчуттів і температури після відвідування пляжу. Збираючись у відпустку, потрібно ретельно підготуватися, поклавши в чемодан захисні засоби, з якими загар вийде рівним і красивим.
Вам знадобиться
  • - захисні креми.
Інструкція
1
Після холодної і довгої зими так хочеться підставити тіло під лагідні промені сонця. Щоб уникнути опіків, перед поїздкою у відпустку сходіть кілька разів в солярій. При перших відвідинах загорайте не більше трьох хвилин. Поступово збільшіть час до 10 хвилин. Це підготує шкіру і допоможе вам не сильно відрізнятися від уже засмаглих відпочиваючих.
2
Приїхавши у відпустку, не забувайте, засмагати можна в строго певні години. У середині дня краще знаходитися в тіні, так як сонце найбільш активно, до того ж від сильної спеки можна отримати тепловий удар. Найбезпечніше час для засмаги з 8 до 11 ранку і 17 до 19 години вечора.
3
Навіть підготувавши шкіру, відвідуючи солярій, починайте засмагати поступово. Протягом зими шкіра відвикла від великої дози ультрафіолету, тому спочатку досить перебувати під сонячними променями не більше 5 хвилин, поступово збільшуйте час. Пам'ятайте, що купаючись у морі або річці, ви також піддаєтеся засмазі, тому варто не тільки обмежити час відпочинку під сонцем, але і дозувати час купання.
4
Кожні дві години і після кожного купання наносите на шкіру захисний крем. Якщо ви светлокожая блондинка, використовуйте засіб з захисним фактором 35-60 одиниць. Через один тиждень перейдіть на захисний крем з фактором 15-20 одиниць. Люди з темним волоссям і смаглявою шкірою можуть скористатися захисним кремом з фактором 15 одиниць. Дітям, незалежно від типу шкіри, протягом усієї відпустки потрібно наносити на шкіру крем із захисним фактором 35 одиниць.
5
Щоб провести відпустку з користю для здоров'я, важливо не тільки отримати красивий і рівний загар, але і дотримуватись певних правил безпеки. Ніколи не засмагати натщесерце і відразу після щільного сніданку чи обіду. Не приймайте сонячні ванни з 12 до 15 годин. Захищайте очі за допомогою окулярів, голову закривайте шапкою або кепкою. Не вживайте на пляжі дуже холодні напої, відмовтеся від алкоголю, в тому числі від пива. Не ходіть по пляжу босоніж, використовуйте спеціальні тапочки. Не спіть і не читайте під сонцем. Не використовуйте туалетну воду, парфуми, дезодоранти, лужне мило. Дайте нігтям відпочинок від лаку. Все це допоможе вам повернутися з відпустки повним життєвих сил і енергії, здоровим і відпочилим.