Яке плаття вибрати на випускний бал.

Випускний бал - це відповідальний захід, що вимагає ретельної підготовки. Створення неповторного образу починається з сукні. А потім, під нього, підбирають туфельки, аксесуари і навіть макіяж. Але й на вибір сукні впливають дуже багато факторів.
Інструкція
1
Як не намагаються модельєри та дизайнери в творенні вечірніх костюмів, на випускних вечорах популярні тільки сукні. І вибирають їх випускниці не тільки тому, що так прийнято, а ще й тому що сукня навіває романтику, створює певний настрій, так необхідне для балу. Власники магазинів прекрасно знають про це і в продажу заздалегідь з'являються вечірні сукні найрізноманітніших кольорів і фасонів.
2
Але не піддавайтеся спокусі і не купуйте сукню відразу ж, як тільки вони з'явилися в магазині. І не вірте продавцям, що сподобався вам варіант - єдиний у всьому місті. Справа в тому, що красиве і привабливе плаття, заздалегідь з'явилося на полиці магазину, швидше за все, матиме високий попит. Для вас це означає, що з великою часткою ймовірності, ви не одна опинитеся на випускному в цьому платті. Якщо розглядати вибір з цієї точки зору, придбайте наряд незадовго до урочистого дня і такий, який зовсім недавно привезли в магазин.
3
Крім того, якщо ви заздалегідь купите плаття, ніхто не гарантує, що через деякий час ви не побачите ще більш прекрасний шедевр. І якщо таке трапляється, випускниця йде на вечір у сукні, яку вона давно розлюбила. Настрій буде безнадійно зіпсовано і враження від випускного затьмарені.
4
Багато дівчат в процесі нескінченних примірок знаходять «своє» плаття. Його вони не згодні поміняти ні на яке інше, і у них не виникає жодних сумнівів у своєму виборі. Таке плаття - виключення з усіх правил. Якщо вам пощастить знайти подібне, сміливо купуйте. Найкраще ви навряд чи знайдете.
5
У магазині будьте якомога прискіпливіше. Заздалегідь подумайте, якими властивостями повинна володіти майбутнє сукню. Чи буде воно яскравим або скромним, оригінальним або класичним, легким і вільним або обтягуючим - вирішувати вам. І, склавши початкове уявлення, вирушайте по магазинах. Це важливий момент вибору: випускниця може, побачивши низку красивих випускних суконь, спонтанно вибрати зовсім не те, що їй потрібно.
6
Можна і самостійно намалювати те плаття, про яке мрієте. Не важливо, що ви не можете промальовувати його у всіх деталях і нюансах. Головне, щоб був чітко визначений фасон, довжина, глибина декольте і вирізу на спині, розрізи з боків, наявність корсета. Ретельно продумайте і колірну гамму, бажано, в декількох варіантах. Такий ескіз надасть неоціненну допомогу при виборі сукні в магазинах.
7
Відправившись на шопінг, не прагнете купити те що потрібно в перший же день. Просто огляньте наявні в продажі варіанти, прицінитеся, зорієнтуйтеся в віяннях сучасної моди, зверніть увагу на якість представленого товару. Якщо плаття сподобалося з першого разу, не поспішайте. Подивіться інші варіанти, порівняйте його зі списком вимог або з заготовленим ескізом. Якщо не сподобалися окремі деталі, їх можна переробити самостійно або в ательє.
8
Не впадайте у відчай, якщо в магазинах зовсім нічого не сподобалося. Дочекайтеся нового привозу або вирішуйтеся на індивідуальне пошиття випускної сукні. Другий варіант може обійтися дорожче, ніж проста покупка. Зате такий наряд точно буде єдиним у всьому місті і за всіма параметрами підійде випускниці. До речі, працівники ательє можуть надати вам неоціненну допомогу в розробці сукні. Підкажуть, які нові деталі можна додати, а що краще прибрати. Покажуть фотографії своїх робіт. Але основним критерієм при розробці дизайну повинні стати бажання випускниці.