Як захистити руки і нігті під час роботи в саду.

При роботі в саду руки і нігті схильні забруднень, подряпин, механічних пошкоджень. Щоб захистити шкіру і нігті, запобігши неприємні наслідки, необхідно скористатися рукавичками і приділити особливу увагу догляду після завершення робіт.
Вам знадобиться
  • - рукавички;
  • - мило;
  • - скраб;
  • - крем;
  • - засоби для догляду за шкірою з кислотами.
Інструкція
1
Для роботи в саду використовуйте рукавички. Вам будуть потрібні не тільки спеціальні садові, а й медичні, які захистять нігті і шкіру рук від забруднення і пошкодження під час прополки. Вони практично не відчутні, але якісно оберігають пальці і нігті від забруднення травою і землею.
2
Додатковим захистом для нігтів послужить лікувальний зміцнюючий лак Hansen's Hard as Nails або Sally. Наносите його в декілька шарів перед проведенням садово-городніх робіт. Лак чудово тримається на нігтях, захищає нігтьову пластину від тертя і механічних пошкоджень.
3
Якщо ви забули садові або медичні рукавички, і доводиться займатися роботою в саду, наскрібши нігтями шматочок м'якого мила. На шкіру рук нанесіть товстим шаром крем на основі силікону. Це хоч і не така надійна захист, як при використанні рукавичок, але все-таки допомагає хоч якось уберегти шкіру рук і нігті від забруднення і фарбування в зелений колір від трави. При наявності в сумочці лейкопластиру наклейте його на подушечки пальців перед проведенням прополки, потім зніміть. Таким методом ви захиститеся від механічних пошкоджень.
4
Протягом дня систематично ретельно мийте руки, наносите зволожуючий крем. Наприклад, якщо ви попрацювали в саду і пішли готувати обід, спочатку ретельно промийте руки, рясно змастіть кремом, дайте час йому повністю вбратися, потім приступайте до інших справ.
5
Увечері прийміть душ, зробіть розпарювальну ванночку для шкіри рук і нігтів, скористайтеся отшелушивающим скрабом, ретельно його змийте, рясно змастіть руки жирним живильним кремом, призначеним для харчування шкіри рук і нігтів, надіньте бавовняні рукавички на всю ніч.
6
Суху шкіру рук, яка почала лущитися, обробіть засобами з фруктовими або альфа-гідроксикислоти. Це допоможе не тільки зробити шкіру м'якою, а й кілька відбілити її. Після використання кислот нанесіть на руки живильний або зволожуючий крем, надіньте рукавички.
7
Систематична захист і догляд за шкірою рук і нігтями допоможе запобігти сухість, роздратування, ваші руки будуть м'якими і шовковистим, нігті - чистими.