Як зняти свій кліп. Як навчитися малювати 3d малюнки на папері.

Багато музичні колективи починали свій шлях до популярності і слави з яскравого успішного кліпу. Найправильніший шлях - доручити зйомку ролика професіоналам. Однак це досить дороге задоволення, далеко небагато початківці групи можуть собі його дозволити. Залишається один шлях - зняти музичний кліп самостійно.
Вам знадобиться
  • - професійна камера;
  • - програма для редагування відео.
Інструкція
1
Для зйомок кліпу вам, перш за все, буде потрібно відеокамера. Зняти якісний кліп на побутову не вийде, тому апаратуру доведеться купувати, що недешево, або брати в оренду. Як приклад хорошої апаратури можна привести камери Canon EOS 5D Mark II і Canon EOS 7D.
2
Пам'ятайте про те, що спочатку необхідно записати якісний звуковий трек, під який ви будете створювати відеоряд. Надходити навпаки не можна. Далі необхідно придумати сценарій кліпу. На першому етапі продумайте його стиль, основні використовувані ефекти. Враховуйте можливості наявної у вас апаратури. Так, якщо необхідно рух камери, вам додатково буде потрібно слайдер - невелика рейки, по якій рухається відеокамера. У кожному разі, знімати з рук не можна, так що вам обов'язково знадобиться штатив. Дуже добре, якщо у вас буде можливість знімати відразу двома камерами з різних ракурсів.
3
Пропрацювавши загальну концепцію кліпу, запишіть на аркуші паперу в стовпчик текст пісні і проставте її посекундний хронометраж. Після цього, орієнтуючись на таймінг, по секундам розпишіть, що повинно відбуватися в кадрі. В результаті ви отримаєте операторський сценарій.
4
Кліп знімається відповідно до кроками сценарію невеликими перекриваються уривками, під час монтажу на комп'ютері ви обріжете їх і з'єднайте. При записи уривків важливо, щоб виконавці «потрапляли» в звучну фонограму. Чим точніше і докладніше опрацьований сценарій, тим легше вам буде вести зйомку.
5
Монтаж кліпу здійснюється за допомогою спеціальних програм. Підходящих утиліт досить багато, спробуйте Pinnacle Studio Ultimate 12 (Full version) або Adobe Premiere Pro CS3. Існує і професійна програма під Mac OS - Final Cut Pro X. Саме на комп'ютері ви зберете зняті уривки в єдиний цілісний кліп, додасте субтитри.
6
Кліп готовий, залишилося розмістити його на доступних майданчиках, а саме, на власному сайті, ресурсах youtube.com, mycpace.com, vk.com. Надішліть ваш твір і на музичні канали, наприклад, А1 і О2, не забудьте і про MTV-Росія.