Як доїхати громадським транспортом до моря.

Літо - це пора, коли відпускники збираються до моря. Далеко не всі воліють закордонний відпочинок. Є й ті, хто вибирає на час відпустки морські узбережжя в своїй країні. Дістатися до моря можна різними способами і будь-яким громадським транспортом.
Інструкція
1
Один з варіантів дістатися до морського узбережжя - це автобусний тур до того чи іншого міста південного напрямку. Рейсові міжміські автобуси відправляються від автовокзалів різних міст Росії до узбережжя. В день іде відразу кілька рейсів. Якщо ви любите романтику подібних подорожей, це ваш варіант. Тільки приготуйтеся до будинку, що шлях буде достатньо виснажливим і довгим. До моря автобус від Москви йде трохи більше доби. Відповідно, з віддаленіших міст шлях буде на порядок довший.
2
Поїзд також відноситься до категорії громадського транспорту. В сезон відпусток купити квиток на поїзд досить проблематично. Тому про покупку необхідно потурбуватися заздалегідь - за 45 діб до передбачуваної дати від'їзду. Потяги також йдуть до моря трохи більше доби. Плюс їх у тому, що їхати в вагоні поїзда на порядок комфортніше, ніж в кріслі автобуса. Багато потяги йдуть відразу через декілька приморських міст, тому дістатися до будь-якого житлового комплексу на море буде достатньо просто. Навіть якщо у вас куплений квиток до далекого пункту призначення, ви завжди можете вийти раніше в той момент, коли поїзд дійде до узбережжя.
3
Можна дістатися до моря і на літаку. Це варіант - найшвидший. Час у дорозі 2-4 години. Єдиний мінус такого способу в тому, що аеропорти є далеко не в кожному місті на морському узбережжі. Вони розташовуються в найбільших територіальних центрах. Тому, якщо ви хочете дістатися до якогось більш дрібного містечка або населеного пункту, розташованого на морському березі, вам доведеться скористатися додатковим транспортом. Наприклад, автобусом, наступним від аеропорту до потрібного вам пункту призначення, або електричкою.
4
Якщо ж ви екстремал і в часі не обмежені, можете доїхати до моря, комбінуючи різні види громадського транспорту. Для початку можете сісти на електричку, яка йде до найдальшої точки Підмосков'я. Там пересісти на іншу, яка відвезе вас ближче до моря. Пересідаючи в різних областях з одного електропоїзда на інший, ви зможете доїхати до потрібного вам міста на морському узбережжі. Тільки спосіб цей дуже довгий за часом і підходить далеко не всім, а тільки тим, хто любить подорожі автостопом та інші подібні екстремальні розваги.
5
При такому способі пересування можна комбінувати електрички з рейсовими міжміськими автобусами. Це дозволить отримати ще більше гострих відчуттів по дорозі до моря.
Корисна порада
Якщо ви вибираєте екстремальний спосіб, як дістатися до моря на громадському транспорті, ретельно до нього підготуйтеся. Вам потрібно вивчити розклад поїздів та електричок по всьому напрямку до самого півдня. Дізнайтеся також адреси автовокзалів і як до них дістатися. Всю необхідну інформацію можна отримати з інтернету.