Як перемогти лінь.

До пори до часу лінь може бути приємним і зовсім необтяжливим, навіть милим недоліком. Але для деяких людей питання про те, як перемогти лінь, стає дуже серйозним, коли вони розуміють, що вона ставить під загрозу їх кар'єру, заважає підтримувати відносини з іншими і примушує зупинитися в своєму розвитку.
Інструкція
1
Тренування для підтримки форми потрібні не тільки вашому тілу, а й душі. Лінь є послабленням, коли замість того, щоб виконувати намічене, ви відкладаєте або переносите свої справи на завтра, на потім, на ... ніколи. Вона затягує і розслабляє, і ви занурюєтеся в цю безодню все глибше і глибше. Настає день, коли ви розумієте, що життя, не чекаючи, коли ви зберетеся з силами і перестанете лінуватися, проходить мимо. Почніть бій з власною лінню, але пам'ятайте, що у вас повинна бути мета чи стимул, який допоможе вам її подолати.
2
Сядьте ввечері з аркушем паперу і ручкою. Згадайте все, чого ви самі себе позбавили останнім часом тільки тому, що вами оволоділа лінь. Деякі з цих речей можна перерахувати в грошовому еквіваленті, деякі - в задоволеннях, почуттях і стосунках з коханими і рідними людьми. Жахніться, скільки ви втратили і приступайте до рішучих дій.
3
Поставте собі важке завдання і намітьте строгий термін її виконання. Наприклад, досягти яких-небудь високих показників у роботі за короткий час, стати через півроку керівником підрозділу, завершити за три місяці проект, над яким ви працюєте вже три роки. Щоб отримати перші позитивні результати і стимулювати себе на подальше подолання, розбийте шлях до своєї мети на кілька етапів або підзадач. Виконавши з успіхом одну, ви з ентузіазмом почнете виконувати і наступні.
4
Щодня ввечері складайте план роботи на завтра. Робіть його по можливості більш насиченим і на наступний день прикладайте всі сили для його обов'язкового виконання. Зусиллям волі забороніть собі відкладати намічене «на завтра». Якщо ви розслабилися і полінувалися днем, відкладіть сон, але завершите розпочате. Кілька разів покаравши себе за лінь таким чином, наступного разу ви вже подумаєте кілька разів перед тим, як закинути справи.
5
Кращий стимул - продумана мотивація. Нагороджуйте себе за успіхи, відкладаючи бажані придбання на той момент, коли ви виконаєте черговий етап свого плану. Це може бути покупка нового плаття, духів, поїздка на відпочинок або вечірка з друзями, на якій разом з ними ви відсвяткуєте перемогу над власною лінню.