Як стати вище зростом. Як стати високим.

Давайте спочатку розберемося з тим, звідки виникає нав'язливе бажання стати вище зростом. Існує кілька цікавих тверджень щодо цього.

1. Від зросту людини безпосередньо залежать його кар'єрні досягнення та работоспособность.2. За статистикою, високі люди є більш шанованими і значущими, ніж люди маленького роста.3. Зріст - основа людської краси і прівлекательності.Рост людини починає сповільнюватися приблизно до шістнадцяти років, а до двадцяти вже повністю визначається. На те, який остаточний ріст може бути у людини, впливають відразу кілька факторів: 1. Спадковість і генна схильність. Своє зростання ми отримуємо у спадок від наших батьків, бабусь і дідусів. Якщо в сім'ї всі високі, то ваш зріст, швидше за все, теж буде вище середніх показателей.2. Особливості особистісного виховання і розвитку. Все в наших руках. Залежно від того, наскільки ми правильно харчуємося, дотримуємося режиму, скільки отримуємо вітамінів залежить наш розвиток і совершенствованіе.3. Захворювання різного характеру. Коли організм перебуває у виснаженому стані, у нього різко снижется здатність до зростання і розвитку в цілому. Позитивна динаміка може спостерігатися тільки тоді, коли людський організм цілком досі в здоровому стані! Запорукою правильного розвитку і здоров'я є: здоровий спосіб життя, правильне харчування, заняття активними видами спорту, загартовування.

Як же можна стати вище зростом?

Для здійснення вашого бажання необхідно дотримуватися ряду настанов, які зможуть допомогти прискорити і активізувати процеси роста.1. Необхідно виконувати радий призначених для збільшення зростання вправ. Слід відвідувати басейн кілька разів на тиждень. Обливатися контрастним душем. З метою прогрівання організму лежати в теплій ванні, а добре навіть сходити в лазню або сауну. Дуже сприятливий вплив на організм надає массаж.С допомогою даних процедур і маніпуляцій вдасться позбутися зайвих токсинів, що скупчилися в організмі, відновити нормальні процеси обміну речовин, що сприятиме процесам роста.2. Правильне харчування-запорука здоров'я. Режим харчування повинен дотримуватися неухильно. Прийом їжі слід проводити в строго певні години. Раціон повинен бути збалансований таким чином, щоб організм в повній мірі отримував всі необхідні для його життєдіяльності калорії, вітаміни і мінерали. Слід виявитися від жирної, гострої, надмірно солоної або солодкої їжі. Треба намагатися переходити на роздільне пітаніе.3. Крім правильного харчування потрібно обов'язково займатися спортом.

Вправи, рекомендовані для активізації процесів росту: 1. Стрибки вгору. Підстрибуйте наскільки це можливо високо, почергово змінюючи ногі.2. Підтягуйтеся на носках до самого верху, ніби намагаючись дотягнутися до уявного предмета.3. Ляжте на живіт. Руки заведіть за спину в «замочок», а ноги випряміть. Прогинайтеся таким чином, щоб підводилися тільки плечі і голова.4. Ляжте на спину, ноги випрямити, а руки широко розведіть в сторони. По черзі піднімайте спочатку одну ногу, потім другу, щоб утворювався кут в дев'яносто градусов.5. Підтягніться на перекладині, опустіться і повісите трохи в розслабленому состояніі.6. Ляжте на живіт, руки розташуйте паралельно тілу, ноги витягніть. Піднімайте прямі ноги разом вгору наскільки можна више.Упражненія слід робити в комплексі і кожне з них повторювати по кілька разів. Якщо виконувати всі рекомендації, дотримуватися режиму дня, правильно харчуватися, то неодмінно бажані результати будуть досягнуті. У всякому разі, для вашого організму і здоров'я цей комплекс ніякої шкоди не завдасть, а ось корисним буде точно. А вже від того, наскільки хочеться вирости, тут, скоріше потрібно спочатку розібратися з психологічною мотивацією бажання. А ось мати в здоровому тілі здоровий дух - відмінна життєва позиція!

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=phGHdPHur90