Як лікувати алергію.

Людей з давніх часів мучить алергія. В наш час ця проблема застає нас зненацька все частіше. Є велика кількість народних засобів, які допомагають позбутися від алергії. Щоб не нашкодити своєму організму, краще використовувати саме народні засоби лікування.
  1. «Сонячна» алергія - алергія проявляє себе в сонячні дні, загострюється при різких запахах. Хворого мучить сльозоточивість очей. Чхання може доводити до головних болів. Придбайте забрус - кришечки від сот, що закривають мед. Потрібно жувати забрус протягом пари місяців.
  2. Лікування алергії ряскою. Ряска - це чудовий профілактичний засіб, щоб зняти алергію. В 1/2 літра горілки додайте 10-15 чайних ложок ряски. Дати настоятися тиждень. Потрібно приймати по 20 крапель 2-3 рази на день, розбавляючи з водою. Для лікування дітей, спирт не додавайте, можна розтерти ряску в порошок і додати у воду. Приймати протягом тижня.
  3. Лікування алергії за допомогою муміє. Муміє - дуже сильне народний засіб від алергії. Це засіб - послаблювальну і сечогінну. Купувати муміє потрібно тільки якісне. Потрібно розводити на 1 літр води - 1гр. муміє. Воно добре розчиняється тільки в воді. Вода стає темною і непрозорою. Цей розчин потрібно приймати по 100мл один раз в день. Запивати можна тільки теплим молоком. Дітям до 3-х років приймати по 30-50мл. До 8 років - по 70мл, старше 8 років - по 100мл. Лікуватися потрібно 2 рази на рік - восени і навесні по 15 днів на місяць.
  4. Найпростіше лікувати алергію на косметику або крему. Якщо з'явилося свербіння обличчя і почервоніння очей, то варто виявити причину - знайти те косметичний засіб, який завдає неприємностей і змінити його на інший, або зовсім виключити із споживання.
  5. Зняти алергію на кішок і на пух можуть БАДи, наприклад Детокс - це природний БАД. Кращі ліки - це самі кішки і пух. Хворий повинен проводити час з пухом по 15 хвилин в день до повного одужання.
  6. Лікувати алергію на пил, пилок і хімічні речовини, не можна - це, на жаль, невиліковно. Для запобігання сильної алергічної реакції, потрібно приготувати настій з трав: шипшина, кульбаба, польовий хвощ і ромашка. Потрібно трави довести до кипіння, настоювати 4 години, приймати по 200мл 3 рази на день.

Для того щоб запобігти алергічну реакцію, потрібно вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися, займатися спортом, робити вологе прибирання в будинку, по можливості виїжджати на природу і на море.