Як організувати свою працю.

У сучасної людини багато справ і турбот, і основний час, звичайно, займає робота. Саме на ній потрібно оптимізувати свій працю так, щоб залишився час на інші справи.
Інструкція
1
Насамперед напишіть список всіх справ, якими ви займаєтеся на роботі. Дзвінки клієнтам, походи в інші кабінети - потратьте декілька днів, але викладіть все докладно. Так буде простіше систематизувати справи.
2
Запам'ятайте, що робочий час - це робочий час. Ви можете кілька разів на день поспілкуватися з колегою або почитати новини на сайті, але ні в якому разі не допускайте, щоб сайти і бесіди стали поглиначем вашого часу.Якщо ви будете відволікатися, вам буде потрібно набагато більше часу, щоб повернутися в роботу.
3
Проаналізуйте список, складений в п.1. Напевно ви помітите, що в ньому є багато однотипних справ, які ви виконуєте протягом усього робочого дня. Якщо розділити їх на блоки, то ефективність працю а повисітся.Напрімер, не потрібно відповідати на всі вхідні листи поспіль. Ви будете "перескакувати" з однієї теми на іншу, і вам буде складно сосредоточіться.Сначала ви можете відповісти на листи від клієнтів, після - на листи від колег. Після того, як основна маса робіт буде виконана, ви можете відповісти на листи від начальника - вам буде, що йому сказати.
4
Щоб досягти вражаючих результатів, вам потрібно буде вести щоденник або тижневик. Це дуже добре стимулює. По-перше, список справ буде у вас весь час перед очима, і ви нічого не забудете. По-друге, коли ви будете планувати свій наступний день, у вас буде можливість як слід обміркувати розпорядок дня.