Чим корисні гриби.

Їстівні гриби мають великий харчовою цінністю, по корисним властивостям вони не поступаються овочам, фруктам і м'яса. Їх особливості роблять гриби незамінним продуктом раціону.
Інструкція
1
Гриби містять велику кількість вітамінів і мікроелементів, у тому числі залізо, кальцій і йод. Їх корисні властивості допоможуть при серцево-судинних захворюваннях, порушеннях обміну речовин, онкології, атеросклерозі, діабеті та гіпертонії. Рекомендується включати гриби в раціон під час строгого посту через вміст в них елементів, що сприяють підняттю імунітету. Окремі види, наприклад, грузді, допоможуть при лікуванні сечокам'яної хвороби. Учені постійно досліджують характеристики їстівних грибів, з яких виробляються ліки і екстракти, що застосовуються при туберкульозі, лікуванні ангіни, головних болях, виразці шлунка, астмі та алергічних захворюваннях.
2
Гриби містять велику кількість органічних солей і цукрів. Так як на 90% вони складаються з води, в них міститься багато калію. Тому гриби особливо корисні для любителів походів в спортзал: речовини в їх складі допомагають підкреслити форму м'язів і уникнути набряків. Завдяки низькому вмісту жирів, гриби низькокалорійні. Для бажаючих схуднути це гідна альтернатива м'ясу. Вони містять достатньо калорій, щоб наситити організм, а також вітамін Д, необхідний для нормальної роботи серця, і мідь, що допомагає кисню швидше надходити до головного мозку і м'язових тканин.
3
Однак необхідно відзначити, що в процесі травлення і засвоєння більшість видів грибів створює додаткове навантаження на печінку і нирки. Людям, страждаючим захворюваннями цих внутрішніх органів, необхідно обмежити вживання грибів і порадитися з лікарем для виявлення оптимального раціону.
Зверніть увагу
Не всі гриби однаково корисні. Всього існує 14 тисяч видів грибів, з яких тільки 3000 є їстівними. Уміння розрізняти види грибів - необхідний навик.
За кількістю білка гриби можна порівняти з м'ясом, яке прекрасно замінюється ними під час посту. Гриби малокалорійні, але, в той же час, багаті вітамінами, амінокислотами та мінералами. Однак у великій кількості гриби можуть принести шкоду організму людини, так як погано перетравлюються через вміст в них хітину.

Корисні речовини і вітаміни, що містяться в грибах

Різні сорти грибів трохи відрізняються складом вітамінів і корисних речовин. Вважається, що більш корисними є солоні і сушені гриби, оскільки не піддаються тепловій обробці, вітаміни і корисні речовини в них зберігаються в більшому колічестве.Состав корисних речовин і вітамінів в грибах: - вітамін B; - вітамін C; - вітамін D; - вітамін PP; - вітамін E; - йод; - цинк; - фосфор; - кальцій; - калій; - залізо; - лецитин; - каротин; - мікроелементи; - білок; - вуглеводи; - амінокислоти; - ефірні масла; - жирні кислоти ; - сірка; - полісахариди.

Цінні властивості грибів та їх застосування

Їстівні гриби містять речовини, які допомагають боротися з атеросклерозом, і попереджають виникнення онкологічних захворювань. Невелика калорійність, відсутність жиру при великій кількості білка дозволяє швидко насититися грибами без прибавки зайвих кілограмів. Але це в тому випадку, якщо гриби не гасити і не смажити, так як вони дуже швидко вбирають весь жир, на якому їх смажать, і це вже додає досить калорій.Многіе люблять не тільки їсти гриби, але і збирати їх. Гриби можна побачити не тільки в лісі, але і вздовж дороги, якщо є якась рослинність. У цьому випадку треба їх варити, 3 рази зливаючи воду.Перед тим як гриби готувати, їх потрібно поскоблить ножем, особливо ніжки, так як в них накопичується більшу кількість хітину, який погано перетравлюється організмом. А якщо гриби солити на зиму, краще збирати їх у лісі, подалі від доріг і шкідливих виробництв. Сухі гриби не варто купувати у випадкових людей, в магазинах вони перевірені, вітаміни і корисні речовини в них повністю сохраняются.В будь-якому сорті грибів міститься речовина ерготионеїн - природний антиоксидант, який бореться з раковими клітинами. Сильнодіючі екстракти в грибах протистоять мігрені, туберкульозу, борються з глистами, бронхіальною астмою, виразкою шлунка, подагрою та іншими захворюваннями. Білі гриби нормалізують обмінні процеси і піднімають імунітет; велика кількість лецитину, яке в них міститься, допомагають боротися з атеросклерозом і серцево-судинними захворюваннями. Дуже смачні гриби лисички мають велику популярність у грибників, так як їх зручно готувати - в них немає черв'яків. Лисички мають властивість вбирати в себе радіоактивні і шкідливі речовини з атмосфери, але у них сильний імунітет проти шкідливих речовин, вони їх не накопичують, а ще і виводять з організму людини. У печерицях багато клітковини, яка поліпшує травлення, в них багато вітамінів, позитивно впливають на серцеву діяльність, нервову систему, м'язи і шкіру. Їх часто вирощують у теплицях, де відсутня шкідливий вплив навколишнього среди.Среді рецептів народної медицини можна відзначити молочний гриб і чайний гриб, які, якщо не є панацеєю від усіх захворювань, то благотворно впливають на здоров'я, так як мають протизапальну свойством.В традиційній медицині з грибів виділяють речовини, що використовуються для лікування хвороб. З їстівних грибів, таких, як рижики, поддубнікі, отримують антибіотики. Витяжка з лисичок, завдяки вмісту в них Ергостерину, володіє антибактерицидну властивістю.

Шкода від грибів. Як часто їх можна вживати?

Гриби не слід вживати дітям до 12 років, вагітним жінкам і годуючим матерям, а також людям, страждаючим захворюваннями ШКТ, підшлункової залози та печінки. Дорослим здоровим людям рекомендується їсти гриби не більше 2-3 разів на тиждень. Це можуть бути добре приготовані, смажені і тушковані гриби, гарнір до основної страви, грибні супи. Але у великій кількості гриби вживати важко для шлунка і кишечника.