Як розпалити мангал.

Літні місяці - час не тільки для відпусток, а й для відпочинку на природі. Зазвичай це супроводжується приготуванням шашлику або барбекю. Однак навіть у деяких людей з досвідом розпал вогню в мангалі викликає труднощі. Насправді, в цей справі немає нічого складного. Досить пам'ятати лише кілька основних моментів.
Вам знадобиться
  • - мангал;
  • - вогнище для вогню;
  • - папір;
  • - рідина для розпалювання;
  • - газовий пальник .
Інструкція
1
У всіх своїх варіаціях мангал являє собою металевий ящик. Добре, якщо в комплекті з мангалом присутній і спеціальний вогнище для вогню - невелика ємність з отворами для розпалювання. Це спростить вам завдання. В крайньому випадку, можна обійтися взагалі без нього. Його можна зробити і самостійно з великої консервної банки, до якої треба видалити кришку і дно, а в стінках вирізати отвори. Покладіть вогнище в мангал, на дні вогнища треба розмістити папір, а зверху покласти маленькі шматочки спеціального вугілля для мангалу або дрібні друзки. Через отвори в осередку підпаліть папір. В ідеалі вогонь загориться відразу. Коли вогонь перекинеться з паперу на вугілля, і той розгориться, приберіть вогнище. Робіть це обережно, так як від вогню банку нагріється.
2
У випадку, якщо вугілля або тріски не горить, можете скористатися рідиною для розпалювання. Купуйте її в магазині заздалегідь. Уважно озирніться, щоб виключити присутність відкритого вогню поруч з вами, щоб рідина не загорілася і не стався вибух. Акуратно бризніть рідиною на вугілля. Зазвичай на 500 грам вугілля потрібно близько 70 мілілітрів для розпалювання. При використанні більшої кількості їжа може придбати неприємний присмак. Після цього складіть вугілля невеликої пірамідкою. Піднесіть до нього запалений сірник. За своїм бажанням при розпалювання за допомогою рідини ви можете використовувати вогнище, але зазвичай він не потрібно.
3
Якщо ви розпалюєте мангал на вітрі, це може перешкоджати розгоранню вогню. Спробуйте скористатися портативної газової гарелкой у вигляді балончика. Тримайте її запаленою, поки вугілля не почне горіти. У цьому випадку, вітер не буде миттєво задувати вогонь. При використанні цього методу дотримуйтесь правил безпеки. Вугілля також краще побризкати рідиною. Це прискорить його загоряння.
Корисна порада
Постарайтеся знайти безвітряне місце.