Як не заразитися грибковими захворюваннями влітку.

Літо - сезон розвитку грибкових захворювань, так як погодні умови для цього ідеальні. Люди відпочивають біля водойм, не дотримуючись елементарних гігієнічних норм і піддаючи таким чином себе небезпеці.
Інструкція
1
У групі ризику знаходяться люди, імунітет яких ослаблений і порушена робота системи кровообігу. Також мають більшу можливість захворіти і ті, хто рясно потіють, мають діабет або псоріаз. Грибок важко лікується і може проявитися знову. Тому краще попередити його появу, тим більше що зробити це не важко.
2
Не ходіть босоніж в басейні, лазні, сауні, душовою, роздягальні. На пляжі теж потрібно носити спеціальне взуття. Атмосфера вогкості і тепла сприяє розвитку грибкових хвороб. Якщо в цьому місці знаходився чоловік з грибком стопи, ви цілком можете заразитися, наступивши босою ногою на його сліди.
3
Ретельно вибирайте взуття для літнього сезону. Матеріал повинен мати здатність провітрюватися, щоб шкіра ніг дихала. Якщо взуття травмує стопу, підвищується ризик захворіти. Найменші потертості, запалення і ранки - це відкриті двері для грибка. Якісні сланці забезпечені спеціальними «сливами» для води і мікроотворами для циркуляції повітря. Уважно читайте інформацію про парі взуття, якщо її немає, утримайтеся від покупки і пошукайте більш якісний товар.
4
Не забувайте, що влітку потрібно мити ноги після кожного виходу на вулицю. Витирайте їх насухо чистою серветкою або індивідуальним рушником. В аптеці придбайте спеціальне протигрибковий дезінфікуючий засіб і застосовуйте його після кожного миття ніг.
5
При відвідуванні підкорених салонів цікавтеся, стерилізовані чи інструменти у майстра. Якщо ви доглядаєте за нігтями будинку, мийте ножиці після кожного застосування або протирайте їх дезинфікуючою рідиною.
6
Підвищіть імунітет, який допоможе організму чинити опір грибку. Їжте свіжі фрукти і овочі, багаті природними вітамінами. Робіть масаж пальців ніг і ванночки з натуральними відварами трав і аромамаслами. Додайте кілька крапельок олії чайного дерева, це потужний антисептик, який має імуностимулюючу і протигрибковою дією.
7
Уважно оглядайте нігті. Якщо вони вражені грибком, ви побачите жовті плями, нерівності, потовщення і рихлість. Негайно звертайтеся за лікарською допомогою, тільки лікар може призначити відповідний вам курс лікування.