Як оригінально привітати маму з ювілеєм.

Вітаючи самого дорого для вас людини з ювілеєм, піднесіть йому оригінальний і незабутній подарунок. Підготуйтеся до наближається святкового дня для вашої мами заздалегідь.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - кулькова ручка або олівець;
  • - музична минусовка;
  • - гітара;
  • - сімейні фотографії ;
  • - ПК з доступом в інтернет;
  • - софт для роботи з графікою.
Інструкція
1
Напишіть для мами пісню і присвятіть їй. Не володіючи талантом композитора і поета-пісняра, підберіть відомий мотив і покладіть на нього вигадані в честь ювіляра вірші. Складаючи римований текст, відобразіть в ньому вдячність найдорожчої для вас людині.
2
Залучіть до співу близьких родичів або маминих друзів, підготувавши їх заздалегідь. Піднесіть музичний подарунок у присутності гостей на святкуванні ювілею, виконавши його під гітару або фонограму.
3
Зробіть приємний і зворушливий екскурс в минуле. Скомпонуйте фотографії різних років, на яких відображені життєві етапи ювіляра: дитинство і молодість мами, ваше дорослішання, народження онуків.
4
Імпровізуйте зі знімками, підключивши вашу творчу фантазію. Вставте зображення в барвисті рамки, розвісьте на стінах в маминій квартирі або зробіть оригінальне відео з фотокарток, плавно мінливих під приємну музику.
5
Подаруйте рідній людині насолоду, організувавши відвідування кращого в вашому місті спа-салону. Напередодні візиту поспілкуйтеся з персоналом оздоровчого закладу. Вкажіть вік і недуги вашої мами, які можуть стати причиною протипоказань для деяких процедур.
6
Сплатіть послуги салону і особисто привезіть ювіляра в заклад. Дочекайтеся закінчення і по дорозі додому почастуєте маму чашечкою кави або келихом хорошого вина.
7
Пам'ятайте, що оригінальним і безцінним подарунком для мами буде відвідування країни або місця, пов'язаного з приємними спогадами і радісними відчуттями. Здійсніть її мрію, підготувавши необхідні документи і сплативши путівку в туристичному агентстві.
8
Врахуйте, що відправляти маму в далеку країну одну небезпечно. Подаруйте подорож для двох батьків або організуйте відпочинок всією вашою родиною.