Як придумати конкурси для викупу нареченої.

Викуп нареченої є одним з найвеселіших і видовищних моментів весільного сценарію. Коріння появи цієї традиції йдуть далеко в минуле. Сенс її в тому, щоб довести, що наречений гідний своєї нареченої і готовий заради неї подолати всі перешкоди, показати свій розум, силу, кмітливість і платоспроможність.
Вам знадобиться
  • - свідок нареченої;
  • - подружки нареченої.
Інструкція
1
Подумайте, яким би вам хотілося бачити викуп нареченої. Зовсім не обов'язково використовувати для його проведення стандартний сценарій, як на багатьох весіллях. Краще придумайте з подружками і свідком його самі. Зробіть що-небудь оригінальне, що на довгий час запам'яталося б усім гостям і майбутньому чоловікові.
2
Підготовку викупу почніть з вибору невеликих завдань, конкурсів, придумування віршиків про наречену і нареченого. Пам'ятайте про те, що головне завдання викупу зовсім не в тому, щоб пограбувати нареченого і його свідка, а в тому, щоб влаштувати невелике театралізоване дійство. Тому приділяйте при складанні сценарію велику увагу жартам, танцям, пісням, костюмам, сценок та святковим декораціям.
3
Добре розрахуйте приблизний час, необхідний для проходження нареченим того чи іншого випробування. Крім того, вирішите на всякий випадок, яким конкурсом можна буде пожертвувати, якщо не вийде вкластися в розрахований час.
4
Будьте гуманніше до нареченого при виборі конкурсів. Враховуйте, зможе ваш суджений виконати таке завдання чи ні. В іншому випадку весь урочистий момент може бути зіпсований, і молодий чоловік приїде в ЗАГС втомлений морально і фізично. Не варто включати в сценарій конкурси із застосуванням води, борошна та інших бруднять, сипучих продуктів.
5
Обговоріть з нареченим і свідком заздалегідь всі конкурси, щоб всі випробування були пройдені гідно. Допоможіть приготувати для викупу все необхідне. Напишіть список речей, за допомогою яких наречений зможе відкупитися, якщо завдання буде виконано невірно.
Корисна порада
Викуп не повинен перевищувати за своєю тривалістю 30-40 хвилин. Інакше це втомить і гостей, і учасників заходу. Тому конкурси варто вигадувати досить легкі для виконання, динамічні і, головне, веселі, щоб ніхто не занудьгував.